Páteční předehrávka běloruské nejvyšší soutěže nám nabídne souboj mezi trápícím se nováčkem a průměrně hrajícím Dinamem Minsk. Domácí Smolevichi zatím čeká na premiérovou výhru v novém ročníku a z pěti zápasů má pouze tři body za nerozhodné výsledky.

Stejně jako v druhé polovině loňské sezóny hoří hráči trenéra Vyacheslavoviche na proměňování brankových příležitostí. Pouze dvě vstřelené branky jsou absolutně tristní bilance, která k udržení prvoligové příslušnosti nepovede.

Hosté z Minsku jsou na tom o poznání lépe. Dokázali zatím vytěžit šest bodů za dvě vítězství a drží se na dvanácté příčce v tabulce. Oba důležité triumfy si připsali na domácím hřišti. Venku naopak Dinamo příliš neexceluje a více než body a branky sbírá červené karty.

Favoritem bude na stadionu Haradski v Borisově hostující celek (co se vypsaných kurzů týče). Zde se mi naopak líbí sázka na domácí borce, kteří sice zatím nemají body, ale jejich hra není na špatné úrovni. Motivace v podobě prvního vítězství dá hráčům Smolevichi křídla a konečně dokáží vstřelit více než jednu branku. Kurz na domácí je neodolatelných 4.40!

Slovácko vykrade i Baník

Dnes jsem si vybrala tip na zápas Baníku se Slováckem. Pokud sledujete Fortuna ligu, výsledky jsou opravdu jako na houpačce, ale dnes věřím, že Slovácko něco uhraje. Baník minulý týden na Spartě nepředvedl vůbec nic. Fanoušci to vzali za hráče a docela upravili

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »