Páteční předehrávka běloruské nejvyšší soutěže nám nabídne souboj mezi trápícím se nováčkem a průměrně hrajícím Dinamem Minsk. Domácí Smolevichi zatím čeká na premiérovou výhru v novém ročníku a z pěti zápasů má pouze tři body za nerozhodné výsledky.

Stejně jako v druhé polovině loňské sezóny hoří hráči trenéra Vyacheslavoviche na proměňování brankových příležitostí. Pouze dvě vstřelené branky jsou absolutně tristní bilance, která k udržení prvoligové příslušnosti nepovede.

Hosté z Minsku jsou na tom o poznání lépe. Dokázali zatím vytěžit šest bodů za dvě vítězství a drží se na dvanácté příčce v tabulce. Oba důležité triumfy si připsali na domácím hřišti. Venku naopak Dinamo příliš neexceluje a více než body a branky sbírá červené karty.

Favoritem bude na stadionu Haradski v Borisově hostující celek (co se vypsaných kurzů týče). Zde se mi naopak líbí sázka na domácí borce, kteří sice zatím nemají body, ale jejich hra není na špatné úrovni. Motivace v podobě prvního vítězství dá hráčům Smolevichi křídla a konečně dokáží vstřelit více než jednu branku. Kurz na domácí je neodolatelných 4.40!

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »