Páteční předehrávka běloruské nejvyšší soutěže nám nabídne souboj mezi trápícím se nováčkem a průměrně hrajícím Dinamem Minsk. Domácí Smolevichi zatím čeká na premiérovou výhru v novém ročníku a z pěti zápasů má pouze tři body za nerozhodné výsledky.

Stejně jako v druhé polovině loňské sezóny hoří hráči trenéra Vyacheslavoviche na proměňování brankových příležitostí. Pouze dvě vstřelené branky jsou absolutně tristní bilance, která k udržení prvoligové příslušnosti nepovede.

Hosté z Minsku jsou na tom o poznání lépe. Dokázali zatím vytěžit šest bodů za dvě vítězství a drží se na dvanácté příčce v tabulce. Oba důležité triumfy si připsali na domácím hřišti. Venku naopak Dinamo příliš neexceluje a více než body a branky sbírá červené karty.

Favoritem bude na stadionu Haradski v Borisově hostující celek (co se vypsaných kurzů týče). Zde se mi naopak líbí sázka na domácí borce, kteří sice zatím nemají body, ale jejich hra není na špatné úrovni. Motivace v podobě prvního vítězství dá hráčům Smolevichi křídla a konečně dokáží vstřelit více než jednu branku. Kurz na domácí je neodolatelných 4.40!

Superpohár vyhraje Liverpool, sázím jedničku

Dnes se můžeme těšit na fotbalové utkání, které bude mít určitě solidní náboj. Večer se odehraje Superpohár UEFA, kde se střetnou týmy Liverpool a Chelsea. Já jsem si připravila tip na vítěze, který podložím menší analýzou. Pokud se vám bude můj názor líbit,

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »