Včerejší tip zdarma na zápas Dynamo České Budějovice – Slavia Praha vyšel dokonale. Sázela jsem výhru Slavia Praha s tím, že v Budějovicích nedostanou branku. To se nakonec povedlo a do Prahy putují tři body po výsledku 0:3. Zajímavostí je i včerejší výsledek Barcelony, kterou doma porazil tým Ath. Bilbao v kurzu téměř 6. Nejdříve jsem si říkala, že Barcelonu zkusím, ale po hledání informací se mi dostalo, že nebude hrát Messi. Vím, že na jednom hráči tým nestojí, ale i tak dělá pro Barcelonu mnoho a dnes jsem ráda, že jsem ten zápas vynechala.

Kurzová nabídka je dnes velmi pestrá, proto je možném že se zde objeví více tipů. Prvním duelem, který mě zaujal, je 1. FC Slovácko – 1. FK Příbram, kde tipuji výhru domácích v kurzu 1.55. Tento tým je v tomto ročníku skvěle složený, což dokázal výhrou na Spartě a před týdnem dokonce i v Plzni. Jak sám trenér uznal, nejdůležitější je to potvrdit doma. A teď je pravá šance. Po skalpu Sparty prohrálo Slovácko následně doma proti Budějovicím a nutno dodat, že právě Slovácko bylo v tomto duelu velkým favoritem a já zaznamenala přes 40 tisíc vsazených tiketů. Dnes už však věřím, že Slovácko po Plzni naváže a slabší Příbram by mělo doma porazit. Jak už jsem zde několikrát psala, Fortuna liga je plná překvapení, ale v tomto duelu na nic jiného sázet ani nejde.

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »