Jako tip zdarma jsem si pro dnešní den vybrala zápas Liberec vs. Slavia Praha, kde volím zajímavou sázku. Tou je under 2.5 branek na zápas v kurzu 1.80. Proč si myslím, že tento tiket vyjde?

Slavia Praha je na prvním místě se ziskem 48 bodů. Hraje útočný a rychlý fotbal. Může se pyšnit, že dala za osmnáct zápasů 38 branek a pouze tři obdržela. To jsou čísla, která český fotbal nepamatuje. Liberec je momentálně na deváté pozici a body získává především doma. Naposledy tam totiž prohrál v srpnu s Olomoucí 0:1, jinak doma dokázal porazit třeba i Spartu.

V tomto duelu si myslím, že uvidíme opatrný fotbal a neočekávám žádnou přestřelku. Důvodem může být i to, že se Slavia chystá na další zápas Ligy mistrů s Dortmundem. Poslední vzájemné zápasy pak favorizují Slavii, která neprohrála s Libercem minulých pět ligových střetnutí (2-3-0), v nichž pouze jednou inkasovala. Slavia na hřišti Liberce neprohrála čtyřikrát po sobě a v posledních třech utkáních tam neinkasovala.

Tipy na fotbal! Fortuna liga a můj tiket

Tipy na fotbal jsou u sázkařů velice oblíbené, a proto jsem si dnes připravila tiket, kam umístím několik zápasů z naší Fortuna ligy. Ke každému tipu pak napíši, proč si to myslím, kdo je favorit a také malou analýzu. Pojďme na to! České

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »