Kdo by před pěti lety řekl, že na stadion Slavie bude zajíždět slavná Barcelona? Já tedy určitě ne a jsem za to velice ráda. Jsem také šťastná, že si zápas užiji přímo na tribuně a už teď se nemohu dočkat. K tomu jsem si samozřejmě připravila tip na sázení.

Slavia Praha – Barcelona, to je svátek pro český fotbal. Parta kolem Messiho už je v Praze a co zatím sleduji z médií, nic nepodcení. Vždyť je to také Liga mistrů, kde mají za každé vyhrané kolo astronomické odměny. Slavii bych sice přála nějaký ten úspěch, ale osobně tomu nevěřím.

Barcelona je opět kandidátem na titul. Na startu sezony se jí moc nedařilo, ale nyní to vypadá, že se rozjíždí. Pro mnohé zřejmě překvapivě vyhrála pouze čtyři z posledních 14 venkovních zápasů na evropské scéně (6 remíz, 4 prohry). Proti českým týmům však dokázala vyhrát všechny předchozí čtyři zápasy. Barcelona navíc zvítězila v posledních pěti soutěžních utkáních v řadě a čtyřikrát vedla už v poločase.

Dnes si tak myslím, že nám gigant předvede mezery, které v českém fotbale jsou a odveze si výhru. Zkusím tip a sázku v handicapu v kurzu 1.95.

Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín

Německá Bundesliga jako jediná prestižní soutěž na starém kontinentě pokračuje bez přerušení dále. Naši západní sousedé si nedělají z koronaviru velkou hlavu, a proto máme možnost vsadit si na zápas dvou týmů ze středu tabulky. Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín, která na

Číst článek »

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »