Kdo by před pěti lety řekl, že na stadion Slavie bude zajíždět slavná Barcelona? Já tedy určitě ne a jsem za to velice ráda. Jsem také šťastná, že si zápas užiji přímo na tribuně a už teď se nemohu dočkat. K tomu jsem si samozřejmě připravila tip na sázení.

Slavia Praha – Barcelona, to je svátek pro český fotbal. Parta kolem Messiho už je v Praze a co zatím sleduji z médií, nic nepodcení. Vždyť je to také Liga mistrů, kde mají za každé vyhrané kolo astronomické odměny. Slavii bych sice přála nějaký ten úspěch, ale osobně tomu nevěřím.

Barcelona je opět kandidátem na titul. Na startu sezony se jí moc nedařilo, ale nyní to vypadá, že se rozjíždí. Pro mnohé zřejmě překvapivě vyhrála pouze čtyři z posledních 14 venkovních zápasů na evropské scéně (6 remíz, 4 prohry). Proti českým týmům však dokázala vyhrát všechny předchozí čtyři zápasy. Barcelona navíc zvítězila v posledních pěti soutěžních utkáních v řadě a čtyřikrát vedla už v poločase.

Dnes si tak myslím, že nám gigant předvede mezery, které v českém fotbale jsou a odveze si výhru. Zkusím tip a sázku v handicapu v kurzu 1.95.

Kateřina Siniaková – Madison Keys

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »