Sotva jsem minule napsala, že je ve Fortuna lize spolehnutí maximálně na Plzeň, tak prohrála doma 0:2 se Slováckem. Letošní úvod tuzemské ligy tak není pro sázkaře vůbec růžový, protože si přichystal mnoho překvapení. Já však věřím, že se to srovná a tipy budou všem sázkařům vycházet. To, co se tam zatím děje, je velmi těžké analyzovat.

Dnes se zaměřím na fotbalové utkání České Budějovice – Slavia Praha, kde především domácí předvádí výkony jako na houpačce. Dokáží remizovat se Spartou a Jabloncem, následně pak prohrají s Příbramí a Opavou. To zkrátka nemá logiku a je těžké něco vymýšlet. Co mi ale dává smysl, je tip, že Slavia Praha nedostane gól. Sice je to horký aspirant na titul, ale dopředu to není žádná sláva. Pražané vyhrávají těsným rozdílem, proto je základ nedostávat góly. V obraně odešly dvě opory Deli a Ngadeu, ty se však podařilo nahradit. Myslím si, že Slavia vyhraje a nedostane gól. Nevěřím totiž tomu, že by se Dynamu potřetí podařilo obrat favorita. Slavia hraje venku velmi opatrně a je těžké se proti ní prosadit. Kurz na tento tip je velmi solidní.

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »