Slavia Praha v Budějovicích nedostane gól

ceske_budejovice_slavia_praha

Sotva jsem minule napsala, že je ve Fortuna lize spolehnutí maximálně na Plzeň, tak prohrála doma 0:2 se Slováckem. Letošní úvod tuzemské ligy tak není pro sázkaře vůbec růžový, protože si přichystal mnoho překvapení. Já však věřím, že se to srovná a tipy budou všem sázkařům vycházet. To, co se tam zatím děje, je velmi těžké analyzovat.

Dnes se zaměřím na fotbalové utkání České Budějovice – Slavia Praha, kde především domácí předvádí výkony jako na houpačce. Dokáží remizovat se Spartou a Jabloncem, následně pak prohrají s Příbramí a Opavou. To zkrátka nemá logiku a je těžké něco vymýšlet. Co mi ale dává smysl, je tip, že Slavia Praha nedostane gól. Sice je to horký aspirant na titul, ale dopředu to není žádná sláva. Pražané vyhrávají těsným rozdílem, proto je základ nedostávat góly. V obraně odešly dvě opory Deli a Ngadeu, ty se však podařilo nahradit. Myslím si, že Slavia vyhraje a nedostane gól. Nevěřím totiž tomu, že by se Dynamu potřetí podařilo obrat favorita. Slavia hraje venku velmi opatrně a je těžké se proti ní prosadit. Kurz na tento tip je velmi solidní.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka