Dnes je téměř povinností sledovat zápas kvalifikace Ligy mistrů, kde se střetne CFR Cluj – Slavia Praha. Když jsem o víkendu analyzovala Slavii v Budějovicích, psala jsem, že je důležité hrát ze zajištěné obrany. Zdá se však, že se blízká na lepší časy, protože se do sestavy pomalu vrací Milan Škoda, který se i střelecky prosadil. Gólem se uvedl i Stanciu. Ten odešel nedávno ze Sparty a svou příležitost si nenechala ujít Slavia a hned tohoto skvělého hráče lapila.

Když porovnáme sestavy obou týmů, Slavia je na tom rozhodně lépe a je zaslouženým favoritem na postup. Všichni však víme, jak to v pohárech českým týmům vychází. Vždy je velmi těžké se někam probojovat, ale tentokrát je ten správný čas i soupeř. Na souboj CFR Cluj – Slavia Praha mám dva tipy a je jen na vás, zda se přidáte a něco si vsadíte. Ten první je, že dnes padne -2.5 branek, protože si myslím, že se nikdo nikam nepožene a hlavně se uzavřou obrany a bude se vyčkávat na chyby. Je jasné, že pokud padne rychlý gól, což ovlivní celý zápas, může to vypadat úplně jinak, já se však přikláním, že žádná střelnice v Rumunsku nebude. Na to je kurz 1.60.

Druhým tipem je, že Slavia postoupí, což je v kurzu 1.55. Trenér Cluje uznal, že toto utkání má jasného favorita, čímž se snaží uvolnit své hráče. Je jen na Slavii, jak se k tomu postaví. Já si však myslím, že tady cesta do Ligy mistrů vede a moc přeji sešívaným, aby ji využili. Co si myslíte vy?

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »