Dohrávku čtvrtého kola Vysshaya ligy proti sobě svede Slavii Mozyr a FC Rukh Brest. Domácí Slavia po porážce v úvodním kole začala šlapat a připsala si v dalších třech soutěžních utkáních samá vítězství.

Nejprve v lize zdolala druhý celek loňského ročníku BATE Borisov, následně porazili úřadujícího mistra Brest. V posledním zápase porazili opět BATE, tentokrát v úvodním duelu semifinále běloruského poháru. Tým trenéra Martinoviche zatím nepředvádí nijak oslnivou mezihru, ale dokáže proměnit většinu příležitostí, do kterých se dostane.

Rukh Brest je na tom přesně opačně. První kolo dopadlo na výbornou a byly z toho tři body ze hřiště Dinama Minsk. Další dva zápasy ale přinesly výsledkový i herní propad a porážky od BATE a Enegetiku-BGU. Hlavní problém týmu trenéra Sedneva je střílení branek. Jeden gól ze tří zápasů je tristní bilance a pokud se v tomto nováček z Brestu nezlepší, pomaže na konci ročníku zpátky do druhé ligy.

V tomto utkání více věřím domácí Slavii. Disponuje kvalitnějším kádrem, lepší formou a v souboji s BATE dokázala, že letos se s ní bude muset počítat na pohárových příčkách. Kurz na vítězství Slavie Mozyr je slušných 2.02.

Lazio vyhrálo venkovní derby naposledy v dubnu 2017

Jednadvacáté kolo italské nejvyšší soutěže nám přinese jeden z nejvíce vyhecovaných zápasů, který můžou evropské soutěže nabídnout. V tradičním Derby della Capital se domácí AS Řím pokusí vylepšit nepříliš povedenou sezónu a potěšit fanoušky výhrou nad nenáviděným rivalem. Hostující Lazio má na svého

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »