Dohrávku čtvrtého kola Vysshaya ligy proti sobě svede Slavii Mozyr a FC Rukh Brest. Domácí Slavia po porážce v úvodním kole začala šlapat a připsala si v dalších třech soutěžních utkáních samá vítězství.

Nejprve v lize zdolala druhý celek loňského ročníku BATE Borisov, následně porazili úřadujícího mistra Brest. V posledním zápase porazili opět BATE, tentokrát v úvodním duelu semifinále běloruského poháru. Tým trenéra Martinoviche zatím nepředvádí nijak oslnivou mezihru, ale dokáže proměnit většinu příležitostí, do kterých se dostane.

Rukh Brest je na tom přesně opačně. První kolo dopadlo na výbornou a byly z toho tři body ze hřiště Dinama Minsk. Další dva zápasy ale přinesly výsledkový i herní propad a porážky od BATE a Enegetiku-BGU. Hlavní problém týmu trenéra Sedneva je střílení branek. Jeden gól ze tří zápasů je tristní bilance a pokud se v tomto nováček z Brestu nezlepší, pomaže na konci ročníku zpátky do druhé ligy.

V tomto utkání více věřím domácí Slavii. Disponuje kvalitnějším kádrem, lepší formou a v souboji s BATE dokázala, že letos se s ní bude muset počítat na pohárových příčkách. Kurz na vítězství Slavie Mozyr je slušných 2.02.

Chelsea si doma poradí s Ajaxem

Zápasy skupinové fáze Ligy mistrů se nám přehouply do druhé poloviny a já jsem si vybrala pro další analýzu souboj Chelsea a Ajaxu. Ten s přehledem kraluje tabulce Eredivisie s náskokem šesti bodů na druhý Alkmaar. V posledních dvou ligových zápasech nastřílel Ajax

Číst článek »

Nejsázenější zápasy a tipy? Nevychází!

Pokud si pamatujete dobu poboček, všude kolem nás byly cedule a na nich nejsázenější zápasy. Pokud jste však vsadili, málokdy přišla výhra a tyto tipy byly spíše ztrátové. Jedná se totiž o marketingový tah a rychlou inspiraci pro sázkaře, která je však úplně bezvýznamná. Každý také zažil, že mu někdo vyprávěl o tutovce, která musí vyjít. Samozřejmě nevyšla. Kdo takové zápasy vůbec šíří? Jsou to samotné sázkové kanceláře, které matou sázkaře vypsanými kurzy. Všichni dobře víme, že pokud kurz

Číst článek o sázení »