Šlágr desátého kola Premier League je bezesporu střetnutí vedoucího Liverpoolu s ambiciózním celkem Tottenhamu. Hosté z Londýna se po reprezentační přestávce začínají trochu zvedat z bláta a na ligovou remízu 1:1 s Watfordem navázali kanonádou proti CZ Bělehrad.

Tottenham balkánskému týmu nastřílel pět branek a vzadu zvládl udržet nulu. Hlavní hvězdy zápasu jsou jednoznačně střelci Harry Kane a Son Heung-Min. Nyní ale čeká družinu trenéra Pochettina výjezd na Anfield Road, kde Liverpool neprohrál již 44 zápasů v řadě!

Reds sice v minulém kole ztratili první body za remízu 1:1 na hřišti Manchesteru United, ale zpět na vítěznou vlnu se vrátili hned v týdnu právě v Lize mistrů. Na hřišti belgického Genku zvítězili 4:1 a vidět byl zejména střelec dvou branek Oxlande-Chamberlain. Liverpool a Tottenham se naposledy střetli ve finále Ligy mistrů a trofej si po výsledku 2:0 odnesli svěřenci trenéra Kloppa. Liverpool dokázal vyhrát i 2 vzájemné střetnutí a má tak proti Tottenhamu stoprocentní bilanci.

V zápase očekávám podobný výsledek jako v minulé sezóně a také to, že Reds vstřelí minimálně dvě branky. Kurz na tento tip je 1.75.

Vondroušová – Suarez-Navarro

Po Mistrovství světa jsme přešli rovnou na French Open. Takové turnaje mám ráda, protože všem o něco jde a nečeká se žádné vypouštění. Za každé kolo je tolik peněz, že každý hraje to nejlepší. Už před turnajem se dost mluvilo o černém koni

Číst článek »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »