V neděli budou všechny zraky fanoušků Premier League nasměřovány na Bramall Lane, kde se domácí Sheffield United pokusí natáhnout sérii neporazitelnosti již na šest zápasů.

Nováček zatím hraje nad očekávání dobře a před třináctým kolem držel pátou příčku tabulky celé soutěže. Poděkovat za to může hlavně své obraně, ve která společně Leicesterem patří k nejlepším v celé lize. Sheffield zvládl obrat hlavní favority celé soutěže. S Chelsea a Tottenhamem uhrál bod a Arsenal dokázal dokonce porazit.

Manchester United zažívají další sezónu plnou zklamání a nasbírali zatím pouze šestnáct bodů za čtyři vítězství a stejný počet remíz. Ole Gunar Solskjaer se i v tomto zápase bude muset obejít bez hlavní hvězdy Paula Pogby. Spolehnout se naopak může na formu Marcuse Rashforda, který nastřílel v posledních deseti zápasech devět branek.

I když Rudí Ďáblové potřebují získávat pravidelně tři body, v tomto zápase se jim to nepodaří. Parta trenéra Chrise Wildera je doma opravdu silná a její opatrný fotbal nebude Manchesteru sedět. Optimální se mě zdá sázka na neprohru domácích, která je ohodnocena kurzem 1.80.

Bratislavu čeká peklo, PAOK postoupí

Už před samotným týdnem jsem tipovala zápas PAOK Soluň proti Slovanu Bratislava, kde jsem volila řecký tým. Bratislava však doma překvapila a PAOK porazila v poměru 1:0. Já dnes ale nemohu jinak, volím jasně domácí a jejich postup. PAOK vypadl v předkole Ligy

Číst článek »

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »