Páteční předehrávka Bundesligy nabídne souboj dvou týmů, které se v poslední době prezentují velmi slušnou formou. Domácí Schalke drží pátou příčku ligové tabulky a neprohrálo v posledních pěti soutěžních zápasech. V posledním utkání dokázali svěřenci trenéra Wagnera vybojovat tři body na hřišti Werderu Brémy za těsnou výhru 2:1.

Nováček nejvyšší soutěže Union Berlín předvedl tragický začátek ročníku, kdy sice dokázal šokovat giganta z Dortmundu, ale následně prohrál další čtyři utkání. Koncem října se ale začala forma Unionu zvedat a v listopadu přišla série tří vítězných zápasů v řadě a ze sestupové pozice je najednou klidná jedenáctá příčka.

I když se Schalke v posledních domácích zápasech nevyhnulo ztrátám, v tomto zápase věřím, že všechny body zůstanou v Gelsenkirchenu. Schalke dokáže doma předvádět aktivní nátlakový fotbal, který bude na Union stačit. Kurz na výhru Schalke je 1.72.

Online sázení přes internet

Byly doby, kdy se ještě chodilo sázet na pobočku. V posledních letech se však kurzové sázení přeneslo na internet, což umožňuje vsadit kdykoliv a odkudkoliv. Dá se tedy říci, že si svou sázkovou kancelář můžete vzít třeba i do kavárny. A jaké jsou hlavní výhody sázení přes internet? První je určitě flexibilita. Sázení zabere už tak hodně času a pokud bych měla ještě chodit na pobočku, nejspíš bych tento koníček neměla. Výhodou toho je i anonymita. Sousedi z města

Číst článek o sázení »