Páteční předehrávka Bundesligy nabídne souboj dvou týmů, které se v poslední době prezentují velmi slušnou formou. Domácí Schalke drží pátou příčku ligové tabulky a neprohrálo v posledních pěti soutěžních zápasech. V posledním utkání dokázali svěřenci trenéra Wagnera vybojovat tři body na hřišti Werderu Brémy za těsnou výhru 2:1.

Nováček nejvyšší soutěže Union Berlín předvedl tragický začátek ročníku, kdy sice dokázal šokovat giganta z Dortmundu, ale následně prohrál další čtyři utkání. Koncem října se ale začala forma Unionu zvedat a v listopadu přišla série tří vítězných zápasů v řadě a ze sestupové pozice je najednou klidná jedenáctá příčka.

I když se Schalke v posledních domácích zápasech nevyhnulo ztrátám, v tomto zápase věřím, že všechny body zůstanou v Gelsenkirchenu. Schalke dokáže doma předvádět aktivní nátlakový fotbal, který bude na Union stačit. Kurz na výhru Schalke je 1.72.

V Německu budou padat branky

Pro další analýzu jsem si vybrala opět německou nejvyšší soutěž a to páteční předehrávku mezi Hoffenhiemem a Dortmundem. Domácí se nachází na osmé příčce se ziskem čtyřiadvaceti bodů, ale i tak záporným skóre 23:27. Právě počet inkasovaných branek a defensivní práce je letos

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »