Páteční předehrávka Bundesligy nabídne souboj dvou týmů, které se v poslední době prezentují velmi slušnou formou. Domácí Schalke drží pátou příčku ligové tabulky a neprohrálo v posledních pěti soutěžních zápasech. V posledním utkání dokázali svěřenci trenéra Wagnera vybojovat tři body na hřišti Werderu Brémy za těsnou výhru 2:1.

Nováček nejvyšší soutěže Union Berlín předvedl tragický začátek ročníku, kdy sice dokázal šokovat giganta z Dortmundu, ale následně prohrál další čtyři utkání. Koncem října se ale začala forma Unionu zvedat a v listopadu přišla série tří vítězných zápasů v řadě a ze sestupové pozice je najednou klidná jedenáctá příčka.

I když se Schalke v posledních domácích zápasech nevyhnulo ztrátám, v tomto zápase věřím, že všechny body zůstanou v Gelsenkirchenu. Schalke dokáže doma předvádět aktivní nátlakový fotbal, který bude na Union stačit. Kurz na výhru Schalke je 1.72.

V souboji Bayernu s Dortmundem očekávám kanonádu

Jedenácté kolo Bundesligy nám přinese střet dvou největších favoritů a zároveň obrovských rivalů, kteří si v posledních letech nic nedarují. Domácí Bayern se nachází ve složité situaci. V minulém kole schytal na hřišti Frankfurtu debakl 5:1 a vedení došla trpělivost s chorvatským stratégem

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »