Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

klarka_podvod

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde neviděla.

Určitě tady nechci nikomu dělat reklamu, ale sázet se někde prostě musí. Do tipů dávám veškeré úsilí, takže je mi celkem jedno, kde si kdo sází, ale hlavně si přeji, aby naše tipy byly úspěšné a abychom společně obrali kanceláře. Ve výsledku jim těch pár tisíc stejně nic neudělá, protože většina stejně stabilně prohrává. Klidně mohou mít období, že vydělají, ale k čemu to je, když to tam pak pošlou všechno zpět.

Ale zpět k tomu, kde je výhodné sázet. Náš trh je hodně pozadu a sázkové kanceláře ještě nenabízí to, co nabízí většina v zahraničí. I tak si to pojistily a v platnost vstoupil nový hazardní zákon, který všechny nutí sázet pouze u českých provozovatelů. Je to jednoduché, pokud chcete alespoň chvíli sázet, vyhrávat a nemít hned limity, musíte využít ty nejstarší a největší sázkové kanceláře, což jsou zcela jistě Fortuna a Tipsport. Chtěla bych také upozornit, že promo typu Maxi Tip (vstupní bonus až 100 000,- kč) opravdu nefunguje. Osobně jsem se v minulých týdnech přesvědčila, že tato společnost má problém vyplatit i pár tisíc. Na peníze můžete čekat až 14 dní. Když jsem psala na podporu, byla jsem hned odkázána na obchodní podmínky. Ano, všichni víme, že si sázkové kanceláře dělají podmínky pro sebe, ale kdo by chtěl sázet někde, kde čeká na výplatu dva týdny a ani neví, jestli vůbec něco uvidí. Zkoušela jsem dobít i 100 000,- kč, které jsem chtěla protočit a dostat bonus, se kterým se tak moc chlubí. Od samotného začátku jsem však byla limitována a monitorována. Je to divné, máme jednadvacáté století a sázkové kanceláře v České republice používají šmejdské metody. Ať se tedy potom nediví, že si stále hledáme cestu na zahraniční trh a obcházíme zákon.

A jaké máte zkušenosti vy?

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka