V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním ligovém zápase proti Augsburgu byl Frankfurt lepším týmem s 70% držení míče, 3 střelami na branku, 11 rohovými kopy a 80% úspěšností přihrávek. Vstřelil ale pouze jeden gól a odvezl si prohru 1:2. Celkově tým trenéra Adi Huttera praktikuje ofensivní fotbal se spoustou krátkých přihrávek a rychlými výpady po křídlech.

Borussia zatím posbírala devět bodů za tři výhry a jednu porážku. Famózní bilance je třináct vstřelených gólů, z toho se o pět postaral Alcacer, o další tři Reus a Sancho přidal dva a čtyři asistence. Poslední ligový zápas proti Leverkusenu žlutočerní ovládli 4:0 se statistikami 34% držení míče, 7 střel na branku, 3 rohové kopy a 76% úspěšnost přihrávek. Začátkem tohoto týdne se Dortmund v Lize Mistrů střetl s Barcelonou a pouze smůla v koncovce zapříčinila, že si španělský gigant odvezl z Německa bod za remízu 0:0. Letos se zdá, že konečně nadešla chvíle velkého úspěchu. Návrat Hummelse vyztužil obranu a útok šlape na sto procent.

Favoritem tohoto zápasu je Borussia. Má širší kádr, který se lépe vyrovnává se zátěží v evropských pohárech, a i den odpočinku navíc bude znát. Frankfurt ale letos střílí góly s pozoruhodnou lehkostí a i obrana Dormundu bude mít problémy. Sázka na minimálně dvě vstřelené branky v prvním poločase se zdá výbornou variantou – navíc v pěkném kurzu 2.20.

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak si to mám vysvětlit, ale bude nejspíše tím, že je omezená nabídka, fotbalové

Číst článek »

Vedete si při sázení statistiky?

Možná se mi teď budete smát, ale já si myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, tedy alespoň pokud chcete být úspěšným sázkařem. Vedete si sázkařský deník? Jak jsem již několikrát psala, ve sportu se často historie opakuje a každá poznámka může být užitečná. V téhle době je to jednoduché, můžete využívat moderní technologie a vše si založit do počítače. Já jsem ještě před nedávnem psala své postřehy ze sportu na papír. Moc takových lidí asi neznáte, ale

Číst článek o sázení »