Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru.

V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti Norwiche 2:2. V tabulce klesl až na desátou příčku se ziskem pouhých devatenácti bodů ve čtrnácti zápasech. Brighton je šestnáctý a získal bodů patnáct. S momentální formou je na tom ale ještě hůře než Kanonýři.

Poslední tři zápasy nepřinesly Brightonu ani bod a nic na tom nemění těžký los. Svěřenci trenéra Grahama Pottera postupně narazili na Manchester United, Leicester a Liverpool. V tomto utkání si vsadím na výhru domácích. Kanonýři i přes špatné výsledky nepředvádí špatné výkony a pokud se vyvarují fatálních chyb v obraně, měli by uspět.

S nástupem nového trenéra navíc z hráčů spadla psychická deka a Brighton je v této sezóně venku opravdu špatný. Kurz na výhru Kanonýrů je 1.68.

Tip na nedělní fotbal v Německu

V neděli nás čeká jeden z nejočekávanějších zápasů celé jarní části německé Bundesligy. Ve formě hrající Bayern vyzve na svém hřišti ofensivní mašinu z Lipska. Obhájci titulu předvádějí pod Hans-Dieterem Flickem skvělé výkony a drží první příčku tabulky. Letos zatím vyhráli všechna soutěžní utkání, ale

Číst článek »

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »