Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru.

V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti Norwiche 2:2. V tabulce klesl až na desátou příčku se ziskem pouhých devatenácti bodů ve čtrnácti zápasech. Brighton je šestnáctý a získal bodů patnáct. S momentální formou je na tom ale ještě hůře než Kanonýři.

Poslední tři zápasy nepřinesly Brightonu ani bod a nic na tom nemění těžký los. Svěřenci trenéra Grahama Pottera postupně narazili na Manchester United, Leicester a Liverpool. V tomto utkání si vsadím na výhru domácích. Kanonýři i přes špatné výsledky nepředvádí špatné výkony a pokud se vyvarují fatálních chyb v obraně, měli by uspět.

S nástupem nového trenéra navíc z hráčů spadla psychická deka a Brighton je v této sezóně venku opravdu špatný. Kurz na výhru Kanonýrů je 1.68.

Sparta jede do Příbrami a nebude to nuda

Na další analýzu jsem si vybrala opět zápas ve Fortuna lize. Minulý týden nám udělala radost Sparta s Budějovicemi slušnou kanonádou a pražský celek bude v tipu figurovat i tentokrát. Svěřenci trenéra Jílka předvedli ve druhém poločase minulého zápasu jeden z nejlepších podzimních

Číst článek »

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »