Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru.

V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti Norwiche 2:2. V tabulce klesl až na desátou příčku se ziskem pouhých devatenácti bodů ve čtrnácti zápasech. Brighton je šestnáctý a získal bodů patnáct. S momentální formou je na tom ale ještě hůře než Kanonýři.

Poslední tři zápasy nepřinesly Brightonu ani bod a nic na tom nemění těžký los. Svěřenci trenéra Grahama Pottera postupně narazili na Manchester United, Leicester a Liverpool. V tomto utkání si vsadím na výhru domácích. Kanonýři i přes špatné výsledky nepředvádí špatné výkony a pokud se vyvarují fatálních chyb v obraně, měli by uspět.

S nástupem nového trenéra navíc z hráčů spadla psychická deka a Brighton je v této sezóně venku opravdu špatný. Kurz na výhru Kanonýrů je 1.68.

Kateřina Siniaková – Madison Keys

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »