Ve Francii nám v neděli pokračuje velký boj o poháry. První PSG má solidní náskok a třicet vstřelených gólů za čtrnáct zápasů mluví za vše. O další místa se už ale rve několik týmů, jelikož rozdíl mezi druhým a desátým týmem je pouhých pět bodů. To ukazuje, jak je Ligue 1 kvalitní a vyrovnaná.

Já si dnes vybrala zápas Toulouse vs. Marseille, kde vidím jednoznačného favorita. Je to hostující tým, který se začíná rozjíždět. Nyní má dvě výhry v řadě a s mizerným Toulouse si poradí. Domácí budou hodně rádi, když nespadnou a je pravidlem, že s týmy z první poloviny tabulky prohrávají.

Zároveň se musíme podívat na vzájemné zápasy, které v posledních pěti případech vyhrálo Marseille. Jak jsem již psala, čekám opatrné a vyrovnané utkání, ale myslím si, že bude mít šťastnější konec pro hosty. Kurz 2.21 musím brát a vkládám tento duel do VIP sekce.

Borussia Dortmund na Interu neprohraje

Třetí kolo Ligy mistrů nám ve skupině F přinese zajímavou bitvu mezi Interem Milán a německým gigantem z Dortmundu. Domácí Inter se nachází ve svízelné situaci, kdy ze dvou zápasů získal zatím pouze jeden bod za úvodní remízu se Slávií. V posledním kole

Číst článek »

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím,

Číst článek o sázení »