Ve Francii nám v neděli pokračuje velký boj o poháry. První PSG má solidní náskok a třicet vstřelených gólů za čtrnáct zápasů mluví za vše. O další místa se už ale rve několik týmů, jelikož rozdíl mezi druhým a desátým týmem je pouhých pět bodů. To ukazuje, jak je Ligue 1 kvalitní a vyrovnaná.

Já si dnes vybrala zápas Toulouse vs. Marseille, kde vidím jednoznačného favorita. Je to hostující tým, který se začíná rozjíždět. Nyní má dvě výhry v řadě a s mizerným Toulouse si poradí. Domácí budou hodně rádi, když nespadnou a je pravidlem, že s týmy z první poloviny tabulky prohrávají.

Zároveň se musíme podívat na vzájemné zápasy, které v posledních pěti případech vyhrálo Marseille. Jak jsem již psala, čekám opatrné a vyrovnané utkání, ale myslím si, že bude mít šťastnější konec pro hosty. Kurz 2.21 musím brát a vkládám tento duel do VIP sekce.

Porazí Arsenal venku Manchester United v kurzu tři?

Pondělní dohrávku anglické nejvyšší soutěže mají na starosti dva velcí rivalové. Domácí Manchester United přivítá na Old Trafford londýnský Arsenal. United zatím hrubě nenaplňují předsezónní očekávání a z šesti odehraných zápasů vytěžili pouze osm bodů. V posledním utkání podlehli Ďáblové na London Stadium

Číst článek »

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »