Ve Francii nám v neděli pokračuje velký boj o poháry. První PSG má solidní náskok a třicet vstřelených gólů za čtrnáct zápasů mluví za vše. O další místa se už ale rve několik týmů, jelikož rozdíl mezi druhým a desátým týmem je pouhých pět bodů. To ukazuje, jak je Ligue 1 kvalitní a vyrovnaná.

Já si dnes vybrala zápas Toulouse vs. Marseille, kde vidím jednoznačného favorita. Je to hostující tým, který se začíná rozjíždět. Nyní má dvě výhry v řadě a s mizerným Toulouse si poradí. Domácí budou hodně rádi, když nespadnou a je pravidlem, že s týmy z první poloviny tabulky prohrávají.

Zároveň se musíme podívat na vzájemné zápasy, které v posledních pěti případech vyhrálo Marseille. Jak jsem již psala, čekám opatrné a vyrovnané utkání, ale myslím si, že bude mít šťastnější konec pro hosty. Kurz 2.21 musím brát a vkládám tento duel do VIP sekce.

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »