Ve Francii nám v neděli pokračuje velký boj o poháry. První PSG má solidní náskok a třicet vstřelených gólů za čtrnáct zápasů mluví za vše. O další místa se už ale rve několik týmů, jelikož rozdíl mezi druhým a desátým týmem je pouhých pět bodů. To ukazuje, jak je Ligue 1 kvalitní a vyrovnaná.

Já si dnes vybrala zápas Toulouse vs. Marseille, kde vidím jednoznačného favorita. Je to hostující tým, který se začíná rozjíždět. Nyní má dvě výhry v řadě a s mizerným Toulouse si poradí. Domácí budou hodně rádi, když nespadnou a je pravidlem, že s týmy z první poloviny tabulky prohrávají.

Zároveň se musíme podívat na vzájemné zápasy, které v posledních pěti případech vyhrálo Marseille. Jak jsem již psala, čekám opatrné a vyrovnané utkání, ale myslím si, že bude mít šťastnější konec pro hosty. Kurz 2.21 musím brát a vkládám tento duel do VIP sekce.

Brentford přivítá Leicester City poprvé od roku 1993

Pro dnešní analýzu jsem si vybrala zajímavé utkání čtvrtého kola mého oblíbeného FA Cupu. Střetnou se v něm favorizovaný Leicester s doma velmi dobře hrajícím Brentfordem. Včely zatím prožívají úspěšnou sezónu a jsou na nejlepší cestě do playoff, ve kterém zabojují o postup do Premier

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »