V pátek 23. srpna se odehraje předehrávka druhého kola německé nejvyšší soutěže, ve kterém Kolín nad Rýnem hostí Borusii Dortmund. Kolín je nováčkem, který v loňské sezóně ovládl druhou Bundesligu s 63 body a 84 vstřelenými brankami v 34 zápasech. V úvodním zápase se Kolín představil na hřišti Wolfsburgu, kde po slušném výkonu pouze snížil v posledních minutách na 2:1. Statistiky po konci utkání hovořily o 53% držení míče, 2 střelách na branku, 6 rohových kopech a 76% úspěšnosti přihrávek. Kolín v létě prošel velkou obměnou kádru, když přivedl jedenáct nových hráčů a zaznamenal i 12 odchodů. Klíčové bylo udržet střelce Cordobu a Teroddeho, což se nakonec podařilo. Prvně jmenovaný ale do zápasu nezasáhne kvůli trestu za červenou kartu a trojice Clements, Nartey a Katterbach je mimo sestavu z důvodu zranění.

Vicemistr z Dortmundu vstupuje do této sezóny s již tradičně nejvyššími ambicemi. První kolo, kdy žlutočerní hostili Augsburg ukázalo, že nejvíce útočně naladěný tým celé Bundesligy nezmění filozofii ani letos. Dortmund na úvodní gól hostí odpověděl kanonádou a celkově v zápase dominoval, o čemž svědčí 78% držení míče, 10 střel na branku, 10 rohových kopů a famózní 92% úspěšnost přihrávek. Borussia, která je posílená o Schulze, Brandta a Thorgana Hazarda v útoku, bude pravděpodobně silnější než loni. Hodně také pomůže Mats Hummels, který vyztuží obranu a spoluhráče uklidní. Do tohoto zápasu může trenér Favre nasadit kompletní kádr.

Borussia má v součtu s minulou sezónou parádní sérii 11 výher v řadě, kdy v 6 případech uspěla na hřištích soupeřů. Kolín se sílou kádru nemůže s Dortmundem absolutně měřit a absence kvůli kartám plus zranění tento faktor jenom umocní. Útočná eskadra žlutočerných si s chutí zastřílí a díky otevřenému stylu obou týmů padnou minimálně 2 branky. Vítězství Dortmundu a počet gólů 1.5 a více je v kurzu 1.60 totální sázka na jistotu.

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »