Finále posledního grandslamu sezóny se dočká i mužská část pavouka. Vybojovat si ji zvládl ve skvělé formě hrající Daniil Medvedev a proti němu se postaví jeden z nejlepších hráčů historie Rafael Nadal. Ten prochází letošním turnajem naprosto suverénně. Ztratil pouhý jeden set a jako buldozer odhrnuje z cesty jednu překážku za druhou. Poslední, kdo se před jeho fyzicky nesmírně náročným tenisem musel sklonit, byl Ital Matteo Berrettini, kterému Rafa povolil 11 her. Stejně dopadl i Diego Schwartzman a o něco hůře Chung (9 her). Čilič v osmifinále obral Nadala o jeden set, ale ve třetím a čtvrtém zvládl uhrát pouze 3 gamy! Zdá se, že 33letý Španěl si jde pro svůj čtvrtý triumf na US Open a celkově 19 titul z turnajů velký čtyřky.

Daniil Medvedev nás překvapil skvělým výkonem se zkušeným Wawrinkou. Formu, kterou potvrzuje během celé části ATP okruhu na tvrdých površích, si přinesl i do semifinále a vyřadil v něm Bulhara Dimitrova 7:6 6:4 6:3. Získal také 47% bodů z prvního podání a nastřílel 10 es.  Tato výhra posunula šňůru neporazitelnosti mladého Rusa už na 12 zápasů. Poslední, kdo na něj vyzrál, byl právě jeho nynější soupeř Rafael Nadal ve finále turnaje v Montrealu. Zápas byl poměrně jednoznačný a skončil 6:3 a 6:0.

Medvedev je po fantastických výkonech ve finále právem, ale čeká ho již 21 zápas od 2. srpna. To je opravdu vražedná porce, která si začíná vybírat svou daň. V minulých zápasech začal lehce stoupat počet nevynucených chyb a kupily se nepřesnosti při prvním podání. Na druhé straně kurtu bude navíc Rafael Nadal, který vyhrál 14 z posledních 16 finálových zápasů. Španěl je pro nás jasný favorit a věříme, že zvítězí 3:0 na sety v pěkném kurzu 1.98.

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »