Finále posledního grandslamu sezóny se dočká i mužská část pavouka. Vybojovat si ji zvládl ve skvělé formě hrající Daniil Medvedev a proti němu se postaví jeden z nejlepších hráčů historie Rafael Nadal. Ten prochází letošním turnajem naprosto suverénně. Ztratil pouhý jeden set a jako buldozer odhrnuje z cesty jednu překážku za druhou. Poslední, kdo se před jeho fyzicky nesmírně náročným tenisem musel sklonit, byl Ital Matteo Berrettini, kterému Rafa povolil 11 her. Stejně dopadl i Diego Schwartzman a o něco hůře Chung (9 her). Čilič v osmifinále obral Nadala o jeden set, ale ve třetím a čtvrtém zvládl uhrát pouze 3 gamy! Zdá se, že 33letý Španěl si jde pro svůj čtvrtý triumf na US Open a celkově 19 titul z turnajů velký čtyřky.

Daniil Medvedev nás překvapil skvělým výkonem se zkušeným Wawrinkou. Formu, kterou potvrzuje během celé části ATP okruhu na tvrdých površích, si přinesl i do semifinále a vyřadil v něm Bulhara Dimitrova 7:6 6:4 6:3. Získal také 47% bodů z prvního podání a nastřílel 10 es.  Tato výhra posunula šňůru neporazitelnosti mladého Rusa už na 12 zápasů. Poslední, kdo na něj vyzrál, byl právě jeho nynější soupeř Rafael Nadal ve finále turnaje v Montrealu. Zápas byl poměrně jednoznačný a skončil 6:3 a 6:0.

Medvedev je po fantastických výkonech ve finále právem, ale čeká ho již 21 zápas od 2. srpna. To je opravdu vražedná porce, která si začíná vybírat svou daň. V minulých zápasech začal lehce stoupat počet nevynucených chyb a kupily se nepřesnosti při prvním podání. Na druhé straně kurtu bude navíc Rafael Nadal, který vyhrál 14 z posledních 16 finálových zápasů. Španěl je pro nás jasný favorit a věříme, že zvítězí 3:0 na sety v pěkném kurzu 1.98.

Vedete si při sázení statistiky?

Možná se mi teď budete smát, ale já si myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, tedy alespoň pokud chcete být úspěšným sázkařem. Vedete si sázkařský deník? Jak jsem již několikrát psala, ve sportu se často historie opakuje a každá poznámka může být užitečná. V téhle době je to jednoduché, můžete využívat moderní technologie a vše si založit do počítače. Já jsem ještě před nedávnem psala své postřehy ze sportu na papír. Moc takových lidí asi neznáte, ale

Číst článek o sázení »