Třetí kolo skupinové fáze Ligy mistrů proti sobě svedou dva týmy, které v této sezóně marně hledají ideální formu. Real Madrid má zatím ze dvou utkání pouze bod za domácí remízu 2:2, kterou svěřenci Zinedina Zidana vybojovali v minulém kole proti Bruggám. V úvodním kole Real nestačil na PSG, které Los Galacticos vypráskalo suverénně 3:0.

Aby problémů nebylo málo, prohrál Real o víkendu i v domácí soutěži na hřišti Mallorky a přepustil tak první místo v tabulce Barceloně. Galatasaray je na tom v turecké Superlize ještě hůře. Krčí se na smutné šesté příčce, ze které se ani nepostupuje do evropských pohárů. Na začátku sezóny tým srážela neuvěřitelná nedisciplinovanost a první tři kola nebyl Galatasaray schopný dohrát v jedenácti lidech. Nyní se vše pomalu obrací k lepšímu a červené karty již nejsou na denním pořádku. V Lize mistrů má družina trenéra Terima jeden bod, který si přivezli z Brugg za výsledek 0:0. V minulém kole nestačil Galatasaray na lídra skupiny PSG a podlehl doma 0:1.

Vzhledem k vývoji ve skupině je pro Real životně důležité vytěžit z dvojzápasu s Galatasaray plný počet bodů. Domácí jsou ale na svém hřišti nepříjemní, dokáží praktikovat útočný a nátlakový fotbal. Real má v této sezóně velké problémy především v defenzívě, a proto věřím, že toto utkání bude bohaté na góly. Sázka na minimálně 3 vstřelené branky je za kurz 1.92 ideální volbou a já si jí ráda zahraji.

Belshina Bobruisk je nováčkem

Nováček se dočká premiérové výhry

V Bělorusku se hraje dále a navíc před „plnými“ ochozy diváků. V páteční předehrávce se podívám na souboj dvou týmů, které by na start nového ročníku raději zapomněli. Domácí Belshina Bobruisk prohrála oba úvodní duely. Nejprve nestačila na FC Minsk, podlehla mu doma

Číst článek »

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je

Číst článek o sázení »