V dalším kole Ligy mistrů se ve skupině D střetne italský gigant Juventus Turín s německým Bayerem Leverkusenem. Ten se po prvním odehraném kole krčí na posledním místě skupiny, kam ho usadila domácí prohra s Lokomotivem Moskva. V německé nejvyšší soutěži se Bayeru daří lépe. Drží pěknou pátou příčku a v šesti zápasech získal třináct bodů. I poslední zápas potvrdil dobrou formu týmu trenéra Bosze, kdy Leverkusen dominoval na hřišti Augsburgu 3:0.

Na druhé straně ale bude čekat soupeř, který není zvyklý doma rozdávat body. Juventus má v Serii A bilanci pět výher a jednu remíza. V posledním ligovém utkání s přehledem porazil SPAL 2:0, kdy 68 % času držel míč ve své moci a vyprodukoval deset střel na branku. Další dobrou zprávou je pro Starou Dámu návrat Cristiana Ronalda po zranění, který svůj solidní výkon korunoval brankou. V Lize mistrů má Juventus po prvním kole jeden bod, který si přivezl ze hřiště Atletica Madrid za remízu 2:2.

Juventus sestavil pro letošní sezónu tým, pro který je prioritou triumf v Lize mistrů. Obrovská kvalita a zkušenost kádru italského mistra se projevuje právě při zápasech v této soutěži. Leverkusen při vší úctě nemůže takové síle konkurovat a ze severu Itálie si neodveze ani bod. Juventus zvítězí minimálně o dvě branky, a proto volím sázku na výhru Staré Dámy v hendikepu 0:1 s výborným kurzem 2.35.

Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy,

Číst článek o sázení »