Dnešní analýza se blíže podívá na zápas mezi Saturnem Moskva a FK Sakhalin. Jedná se o přátelské utkání celků ze třetí nejvyšší ruské ligy.

Příprava na novou sezónu pokračuje v Rusku bez omezení a Saturn čeká již sedmé přátelské utkání. Po nadějném začátku, kdy dokázali svěřenci trenéra Žukova dvakrát zvítězit, přišel herní i výsledkový propad a nyní Saturn čeká na vítězství již tři zápasy. Opět se totiž naplno ozvala stará bolest, kterou je pro Saturn střílení branek. Během posledních tří zápasů rozvlnili hráči z moskevského předměstí síť pouze jednou a proti solidně bránícímu Sakhalinu to budou mít znovu těžké.

Sakhalin má za sebou pouze jedno přípravné utkání, ve kterém podlehl Ladě Dimitrovgrad 2:3. Tipovat výsledek v této fázi přípravy je velmi nejisté, ale dá se předpokládat, že oba celky vsadí na své tradiční zbraně a budou vycházet ze zajištěné obrany. Při posledním setkání obou klubů se urodil výsledek 1:1 a já věřím, že se historie bude opakovat. Sázka na under – 2,5 branky je ohodnocena kurzem 1.82.

Smolevichi konečně potěší své fanoušky výhrou

Páteční předehrávka běloruské nejvyšší soutěže nám nabídne souboj mezi trápícím se nováčkem a průměrně hrajícím Dinamem Minsk. Domácí Smolevichi zatím čeká na premiérovou výhru v novém ročníku a z pěti zápasů má pouze tři body za nerozhodné výsledky. Stejně jako v druhé polovině

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »