Dnešní analýza se blíže podívá na zápas mezi Saturnem Moskva a FK Sakhalin. Jedná se o přátelské utkání celků ze třetí nejvyšší ruské ligy.

Příprava na novou sezónu pokračuje v Rusku bez omezení a Saturn čeká již sedmé přátelské utkání. Po nadějném začátku, kdy dokázali svěřenci trenéra Žukova dvakrát zvítězit, přišel herní i výsledkový propad a nyní Saturn čeká na vítězství již tři zápasy. Opět se totiž naplno ozvala stará bolest, kterou je pro Saturn střílení branek. Během posledních tří zápasů rozvlnili hráči z moskevského předměstí síť pouze jednou a proti solidně bránícímu Sakhalinu to budou mít znovu těžké.

Sakhalin má za sebou pouze jedno přípravné utkání, ve kterém podlehl Ladě Dimitrovgrad 2:3. Tipovat výsledek v této fázi přípravy je velmi nejisté, ale dá se předpokládat, že oba celky vsadí na své tradiční zbraně a budou vycházet ze zajištěné obrany. Při posledním setkání obou klubů se urodil výsledek 1:1 a já věřím, že se historie bude opakovat. Sázka na under – 2,5 branky je ohodnocena kurzem 1.82.

Kateřina Siniaková – Madison Keys

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »