Dnešní analýza se blíže podívá na zápas mezi Saturnem Moskva a FK Sakhalin. Jedná se o přátelské utkání celků ze třetí nejvyšší ruské ligy.

Příprava na novou sezónu pokračuje v Rusku bez omezení a Saturn čeká již sedmé přátelské utkání. Po nadějném začátku, kdy dokázali svěřenci trenéra Žukova dvakrát zvítězit, přišel herní i výsledkový propad a nyní Saturn čeká na vítězství již tři zápasy. Opět se totiž naplno ozvala stará bolest, kterou je pro Saturn střílení branek. Během posledních tří zápasů rozvlnili hráči z moskevského předměstí síť pouze jednou a proti solidně bránícímu Sakhalinu to budou mít znovu těžké.

Sakhalin má za sebou pouze jedno přípravné utkání, ve kterém podlehl Ladě Dimitrovgrad 2:3. Tipovat výsledek v této fázi přípravy je velmi nejisté, ale dá se předpokládat, že oba celky vsadí na své tradiční zbraně a budou vycházet ze zajištěné obrany. Při posledním setkání obou klubů se urodil výsledek 1:1 a já věřím, že se historie bude opakovat. Sázka na under – 2,5 branky je ohodnocena kurzem 1.82.

V souboji Bayernu s Dortmundem očekávám kanonádu

Jedenácté kolo Bundesligy nám přinese střet dvou největších favoritů a zároveň obrovských rivalů, kteří si v posledních letech nic nedarují. Domácí Bayern se nachází ve složité situaci. V minulém kole schytal na hřišti Frankfurtu debakl 5:1 a vedení došla trpělivost s chorvatským stratégem

Číst článek »

Online sázení přes internet

Byly doby, kdy se ještě chodilo sázet na pobočku. V posledních letech se však kurzové sázení přeneslo na internet, což umožňuje vsadit kdykoliv a odkudkoliv. Dá se tedy říci, že si svou sázkovou kancelář můžete vzít třeba i do kavárny. A jaké jsou hlavní výhody sázení přes internet? První je určitě flexibilita. Sázení zabere už tak hodně času a pokud bych měla ještě chodit na pobočku, nejspíš bych tento koníček neměla. Výhodou toho je i anonymita. Sousedi z města

Číst článek o sázení »