Anglická Premier League pokračuje již patnáctým kolem, které odstartují předehrávkou celky Burnley a Manchesteru City. Oba týmy v minulém kole ztrácely body, a proto bude tento souboj důležitý hlavně z pohledu psychiky.

City ztratili vítězství na hřišti Newcastelu dvě minuty před konce a odvezli si pouze bod za remízu 2:2. Burnley zase nestačilo na Crystal Palace. Inkasovalo gól těsně před pauzou, a i když ve druhém poločase mocně tlačilo, výsledek nedokázalo zvrátit a inkasovalo podruhé. Celkově ale Burnley neprožívá špatnou sezónu a momentálně mu patří desátá příčka tabulky.

Obhájci titulu z Manchesteru jsou momentálně třetí a na první Liverpool ztrácí už propastných jedenáct bodů. Jediné letošní vzájemné utkání pro sebe urvali borci z Manchesteru 1:0 a žádnou velkou kanonádu neočekávám ani tentokrát. City bude opět chybět zraněný Sergio Aguero a parta Seana Dyche doma dokáže ubránit i silné soupeře. Ideální variantou se mi tedy zdá sázka na maximálně tři branky. Kurz na méně než 3,25 branky je ohodnocen kurzem 1.92.

Lazio vyhrálo venkovní derby naposledy v dubnu 2017

Jednadvacáté kolo italské nejvyšší soutěže nám přinese jeden z nejvíce vyhecovaných zápasů, který můžou evropské soutěže nabídnout. V tradičním Derby della Capital se domácí AS Řím pokusí vylepšit nepříliš povedenou sezónu a potěšit fanoušky výhrou nad nenáviděným rivalem. Hostující Lazio má na svého soupeře osm

Číst článek »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »