Anglická Premier League pokračuje již patnáctým kolem, které odstartují předehrávkou celky Burnley a Manchesteru City. Oba týmy v minulém kole ztrácely body, a proto bude tento souboj důležitý hlavně z pohledu psychiky.

City ztratili vítězství na hřišti Newcastelu dvě minuty před konce a odvezli si pouze bod za remízu 2:2. Burnley zase nestačilo na Crystal Palace. Inkasovalo gól těsně před pauzou, a i když ve druhém poločase mocně tlačilo, výsledek nedokázalo zvrátit a inkasovalo podruhé. Celkově ale Burnley neprožívá špatnou sezónu a momentálně mu patří desátá příčka tabulky.

Obhájci titulu z Manchesteru jsou momentálně třetí a na první Liverpool ztrácí už propastných jedenáct bodů. Jediné letošní vzájemné utkání pro sebe urvali borci z Manchesteru 1:0 a žádnou velkou kanonádu neočekávám ani tentokrát. City bude opět chybět zraněný Sergio Aguero a parta Seana Dyche doma dokáže ubránit i silné soupeře. Ideální variantou se mi tedy zdá sázka na maximálně tři branky. Kurz na méně než 3,25 branky je ohodnocen kurzem 1.92.

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »