Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár.

Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta o víkendu zklamala své fanoušky, když v městském derby ztratila dva body s Espanyolem a navíc dohrávala v deseti po zbytečné červené kartě, kterou dostal de Jong.

Atletico si naproti tomu poradilo s Levante a na vedoucí duo Real/Barca ztrácí pouze pět bodů a může ještě pomýšlet na titul. Oba týmy se potkalY již začátkem prosince. V ligovém zápase hraném na hřišti Atletica byla úspěšnější Barcelona a odnesla si tři body za těsné vítězství 1:0.

Nyní se bude hrát na neutrálním hřišti King Abdullah Sports City a náš favorit je opět parta kolem Leo Messiho. Vzhledem k charakteru utkání ale raději volím sázku na vítězství Barcelony do rozhodnutí v kurzu 1.58.

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na Camp Nou

Číst článek »

Tipy na fotbal: Vyhraje Atletico Madrid v kurzu 2.20?

Ve druhém kole španělské nejvyšší soutěže zavítá na hřiště Leganes jeden z madridských gigantů, Atletico. Domácí v minulé sezóně skončili na třináctém místě daleko od pásma sestupu, což je o hodně více, než se od týmu očekávalo. V úvodním zápase proti Osasuně mělo Leganes slušných 51% držení míče.

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »