Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár.

Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta o víkendu zklamala své fanoušky, když v městském derby ztratila dva body s Espanyolem a navíc dohrávala v deseti po zbytečné červené kartě, kterou dostal de Jong.

Atletico si naproti tomu poradilo s Levante a na vedoucí duo Real/Barca ztrácí pouze pět bodů a může ještě pomýšlet na titul. Oba týmy se potkalY již začátkem prosince. V ligovém zápase hraném na hřišti Atletica byla úspěšnější Barcelona a odnesla si tři body za těsné vítězství 1:0.

Nyní se bude hrát na neutrálním hřišti King Abdullah Sports City a náš favorit je opět parta kolem Leo Messiho. Vzhledem k charakteru utkání ale raději volím sázku na vítězství Barcelony do rozhodnutí v kurzu 1.58.

Lipsko vyzve doma Tottenham

Osmifinálová fáze Ligy mistrů má před sebou odvety a líbí se mi zápas mezi německým Red Bullem a londýnským Tottenhamem. První střetnutí, které se odehrálo na hřišti Tottenhamu, přineslo poměrně vyrovnaný průběh, ale větší radost měli na konci hosté z Lipska. Red Bull

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »