Ve druhém kole základní skupiny Ligy mistrů přivítá na Stade Pierre-Mauroy domácí Lille londýnskou Chelsea. Lille naposledy v Ligue 1 uhrálo remízu 1-1 na hřišti Nice. Podalo slušný výkon s velkou kontrolou míče a po inkasování branky dokázali brzo vyrovnat. Luiz Araujo byl klíčovým hráčem svého týmu a výborný výkon korunoval gólem. V Lize mistrů pak Lille v prvním zápase vyhořelo na hřišti Ajaxu Amsterdam 3:0.  Neškodný a pasivní výkon bez jakékoliv šance na skórování korunovalo pouze 38% držení míče.

Chelsea v posledním zápase zvítězila 2-0 doma proti Brightonu. Dominovala, držela 53 % celkové času míč a měla 24 střel. Willian podal dobrý výkon a vstřelil důležitý druhý gól. Chelsea se po zpackaném začátku sezóny rozehrává a začíná podávat kvalitní výkony. V současné době má jedenáct bodů ze 7 zápasů v Premier League. Pokud jde o Ligu mistrů, Blues v úvodním kole podlehli Valencii doma 0:1. Chelsea sice kontrolovala 60 % času míč, ale nedokázala skórovat.

Když zvážím všechny okolnosti, sázím, že tento zápas skončí remízou. Blues mají silnější kádr, ale postrádají zkušenosti, aby vyhrávali důležité zápasy mimo domov. Lille není ve skvělé formě, ale mělo by to stačit, aby zabránili porážce na svém hřišti. Kurz na nerozhodný výsledek je 3.50. Za zvážení pak stojí dvojtip na domácí tým.

Tip na Premier League, zaváhá Tottenham?

Sedmé kolo anglické nejvyšší soutěže nám přinese souboj týmů, které zatím neprožívají příliš hladký vstup do sezóny. Domácí Tottenham se nachází na sedmém místě tabulky s bilancí dvě výhry, dvě remízy a dvě prohry. Důkazem herní nepohody Kohoutů bylo vypadnutí z poháru s celkem ze čtvrté

Číst článek »
Klárky tipy v době krize

Vydělávejte v době koronaviru, vyčkejte ale na příležitost

Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí. I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl

Číst článek o sázení »