Šlágrem patnáctého kola portugalské Primeira Ligy je bezesporu souboj druhého Porta s třetím Sportingem. Oba týmy po slabším začátku našly v poslední době slušnou formu.

Porto drží třináct zápasů trvající ligovou neporazitelnost a v Evropské lize postoupilo z prvního místa ve skupině G do jarní vyřazovací fáze. Pokud má v Portugalsku vůbec někdo nárok stíhat vedoucí Benficu a zkomplikovat jí cestu za titulem, jsou to právě Draci z Porta.

Sporting je s 13 bodovou ztrátou na leadera pravděpodobně ze hry o titul venku, ale v Evropské lize také přežil zimu. Navíc se v poslední době slušně rozstřílel a Santa Claře v lize i Portimonense v ligovém poháru nasázel shodně čtyři branky.

Tipovat výsledek takto vyrovnaného souboje je vždy ošemetné, ale věřím, že se na Estadio Jose Alvalade odehraje divácky atraktivní souboj plný brankových příležitostí i gólů. Sázka na minimálně 3 branky je ohodnocena krásným kurzem 1.96 já si jí ráda zahraji.

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »