Šlágrem patnáctého kola portugalské Primeira Ligy je bezesporu souboj druhého Porta s třetím Sportingem. Oba týmy po slabším začátku našly v poslední době slušnou formu.

Porto drží třináct zápasů trvající ligovou neporazitelnost a v Evropské lize postoupilo z prvního místa ve skupině G do jarní vyřazovací fáze. Pokud má v Portugalsku vůbec někdo nárok stíhat vedoucí Benficu a zkomplikovat jí cestu za titulem, jsou to právě Draci z Porta.

Sporting je s 13 bodovou ztrátou na leadera pravděpodobně ze hry o titul venku, ale v Evropské lize také přežil zimu. Navíc se v poslední době slušně rozstřílel a Santa Claře v lize i Portimonense v ligovém poháru nasázel shodně čtyři branky.

Tipovat výsledek takto vyrovnaného souboje je vždy ošemetné, ale věřím, že se na Estadio Jose Alvalade odehraje divácky atraktivní souboj plný brankových příležitostí i gólů. Sázka na minimálně 3 branky je ohodnocena krásným kurzem 1.96 já si jí ráda zahraji.

Liverpool si to rozdá s Manchesterem City

Souboj prvního s druhým a také bitva obhájce titulu s největším favoritem letošního ročníku. Přesně takové příměry a mnoho dalších snese nedělní šlágr Premier League, ve které Liverpool vyzve Manchester City. Reds drží na Anfield Road neskutečnou sérii pětačtyřiceti utkání bez porážky. V minulém kole

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »