Šlágrem patnáctého kola portugalské Primeira Ligy je bezesporu souboj druhého Porta s třetím Sportingem. Oba týmy po slabším začátku našly v poslední době slušnou formu.

Porto drží třináct zápasů trvající ligovou neporazitelnost a v Evropské lize postoupilo z prvního místa ve skupině G do jarní vyřazovací fáze. Pokud má v Portugalsku vůbec někdo nárok stíhat vedoucí Benficu a zkomplikovat jí cestu za titulem, jsou to právě Draci z Porta.

Sporting je s 13 bodovou ztrátou na leadera pravděpodobně ze hry o titul venku, ale v Evropské lize také přežil zimu. Navíc se v poslední době slušně rozstřílel a Santa Claře v lize i Portimonense v ligovém poháru nasázel shodně čtyři branky.

Tipovat výsledek takto vyrovnaného souboje je vždy ošemetné, ale věřím, že se na Estadio Jose Alvalade odehraje divácky atraktivní souboj plný brankových příležitostí i gólů. Sázka na minimálně 3 branky je ohodnocena krásným kurzem 1.96 já si jí ráda zahraji.

Sázení na tenis a US OPEN: Stephens – Kalinskaya

Americká superstar Sloane Stephens zahájí svoji pouť turnajem ve Flushing Meadows proti nadějné Anně Kalinskaya. 20letá ruská naděje, držící 126. pozici v žebříčku WTA, se zúčastní svého druhého US Open, ale své kvality již prokázala výbornými výkony na juniorském okruhu. Anna se do

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »