V dnešní analýze se podíváme na kvalifikaci o evropský šampionát, který se koná v příštím roce a bude odehrán premiérově ve dvanácti velkoměstech. Nás nyní konkrétně zajímá skupina E, ve které naši východní sousedé ze Slovenska hostí tým Walesu.

Situace ve skupině je následující: Slovensko má odehráno pět zápasů a získalo v nich devět bodů. Patří mu průběžná druhá příčka za vedoucím Chorvatskem. Wales má odehráno o zápas méně a získal šest bodů. Díky tomu je na čtvrté pozici, tedy nepostupující. Slováci při poslední reprezentační pauze nejprve nestačili doma na Chorvatsko, kterému podlehli 0:4, ale potom přivezli tři body z výjezdu do Maďarska a rázem pro ně byla situace veselejší.

Wales si připsal povinnou výhru doma nad Azerbajdžánem v poměru 2:1 a doufá, že ho případný úspěch na stadionu v Trnavě vrátí do hry o postup. To, jestli se to povede, bude hodně záležet na výkonu největší hvězdy, kterou tým Walesu disponuje – Gareth Bale. Ten se vrátil po zranění a pomalu se dostává do své bývalé formy. Uvidíme, jak motivovaný nastoupí a zda u něj nebude převládat strach z opětovného zranění.

Pokud si však celek Slovenska dá na křídlo Realu Madrid pozor, mohl by získat důležité tři body, což by tak zajistilo účast na Euru. V prvním vzájemném zápase se sice radovali Welšané, ale Slováci nebyli horším týmem a pohořeli pouze na neproměňování šancí. Wales bývá na venkovních hřištích méně nebezpečný než doma, a proto sázím na výhru Slovenska v kurzu 2.58.

Liverpool si to rozdá s Manchesterem City

Souboj prvního s druhým a také bitva obhájce titulu s největším favoritem letošního ročníku. Přesně takové příměry a mnoho dalších snese nedělní šlágr Premier League, ve které Liverpool vyzve Manchester City. Reds drží na Anfield Road neskutečnou sérii pětačtyřiceti utkání bez porážky. V

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »