Cristiano Ronaldo má nabitou vitrínu s trofejemi, ale italský Superpohár v ní zatím chybí. Šanci jí získat dostane na stadionu King Saud University v Rijádu, kde se svým Juventusem bude čelit ve formě hrajícímu Laziu.

Právě parta trenéra Inzaghiho je poslední přemožitel Staré dámy. Začátkem prosince si Lazio připsalo cenou výhru 3:1 a to ještě kanonýr Immobile neproměnil penaltu. Juventus tato prohra nakopla k lepším výkonům a získal následně tři vítězství v řadě. Kromě skalpu Leverkusenu v Lize mistrů přišly ligové výhry nad Udinese a Sampdorií.

Lazio také šlape, devět výher z posledních jedenácti soutěžních utkání je skvělá vizitka a třetí místo v tabulce je příjemný bonus. Další pozitivum je slušný ofensivní projev, který baví fanoušky. Ve čtrnácti z posledních šestnácti zápasů Lazia padlo vždy více než 2.5 branky. Juventus proti tomu nevstřelil branku pouze jednou ve třiadvaceti zápasech, do kterých v této sezóně nastoupil.

I když jde o specifický duel, očekávám, že oba celky neuhnou ze svého atraktivního projevu a nabídnou nám gólovou úrodu. Z tohoto důvodu volím sázku na 2.5 branky a více v zajímavém kurzu 1.84.

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »