Cristiano Ronaldo má nabitou vitrínu s trofejemi, ale italský Superpohár v ní zatím chybí. Šanci jí získat dostane na stadionu King Saud University v Rijádu, kde se svým Juventusem bude čelit ve formě hrajícímu Laziu.

Právě parta trenéra Inzaghiho je poslední přemožitel Staré dámy. Začátkem prosince si Lazio připsalo cenou výhru 3:1 a to ještě kanonýr Immobile neproměnil penaltu. Juventus tato prohra nakopla k lepším výkonům a získal následně tři vítězství v řadě. Kromě skalpu Leverkusenu v Lize mistrů přišly ligové výhry nad Udinese a Sampdorií.

Lazio také šlape, devět výher z posledních jedenácti soutěžních utkání je skvělá vizitka a třetí místo v tabulce je příjemný bonus. Další pozitivum je slušný ofensivní projev, který baví fanoušky. Ve čtrnácti z posledních šestnácti zápasů Lazia padlo vždy více než 2.5 branky. Juventus proti tomu nevstřelil branku pouze jednou ve třiadvaceti zápasech, do kterých v této sezóně nastoupil.

I když jde o specifický duel, očekávám, že oba celky neuhnou ze svého atraktivního projevu a nabídnou nám gólovou úrodu. Z tohoto důvodu volím sázku na 2.5 branky a více v zajímavém kurzu 1.84.

Sázka na Premier League. Arsenal se zvedne

Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru. V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »