Sázení na Mistrovství světa žen

ms_zen

Začalo Mistrovství světa žen, na které jsem se moc těšila. Kolektivní výkony žen nejsou zdaleka tak dobré jako ty mužské, ale i tak se kolikrát jedná o atraktivní podívanou. Dnes jsem si vybrala zápas Austrálie – Brazílie, kde tipuji vítězství Austrálie v aktuálním kurzu 2.30. Když se na tento duel podíváme, je pravděpodobné, že by to mohlo klapnout.

Osobně si myslím, že zrovna ženský fotbal chlapům nic moc neříká, takže se podíváme, o jaký turnaj vůbec jde. Mistrovství světa ve fotbale žen je mezinárodním turnajem ve fotbale ženských reprezentací, pořádaným Mezinárodní fotbalovou asociací FIFA. Turnaj se koná každé čtyři roky, první ročník se odehrál v roce 1991 pod dřívějším názvem FIFA Women’s World Championship. Pravidelně se ho účastní 24 týmu.

Pokud se zaměříme na již zmiňovaný zápas, tak je několik faktů, ze kterých jsem vybrala dnešní tip. Tím prvním je, že favorizovaná Austrálie nezvládla první zápas proti Itálii. Holky měly několik šancí skórovat, na střely to dokonce bylo 17-5. I tak podlehly 1:2. Tomu všemu dal smutnou korunu gól v 95. minutě. Dnes tak musí Australanky hodně moc zabrat a Brazílii porazit. Co jsem hledala v zahraničních mediích, Brazílie šla trochu dolů, naopak Austrálie se zlepšila. K předvídanému výsledku nahrává i fakt, že holky z Austrálie vyhrály všechny 4 poslední zápasy. Pokud by Austrálie první zápas zvládla, tento tip bych dnes nedala, ale jelikož na něj je krásný kurz přes 2 a potřebují vítězství, tak sázím!

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka