Začalo Mistrovství světa žen, na které jsem se moc těšila. Kolektivní výkony žen nejsou zdaleka tak dobré jako ty mužské, ale i tak se kolikrát jedná o atraktivní podívanou. Dnes jsem si vybrala zápas Austrálie – Brazílie, kde tipuji vítězství Austrálie v aktuálním kurzu 2.30. Když se na tento duel podíváme, je pravděpodobné, že by to mohlo klapnout.

Osobně si myslím, že zrovna ženský fotbal chlapům nic moc neříká, takže se podíváme, o jaký turnaj vůbec jde. Mistrovství světa ve fotbale žen je mezinárodním turnajem ve fotbale ženských reprezentací, pořádaným Mezinárodní fotbalovou asociací FIFA. Turnaj se koná každé čtyři roky, první ročník se odehrál v roce 1991 pod dřívějším názvem FIFA Women’s World Championship. Pravidelně se ho účastní 24 týmu.

Pokud se zaměříme na již zmiňovaný zápas, tak je několik faktů, ze kterých jsem vybrala dnešní tip. Tím prvním je, že favorizovaná Austrálie nezvládla první zápas proti Itálii. Holky měly několik šancí skórovat, na střely to dokonce bylo 17-5. I tak podlehly 1:2. Tomu všemu dal smutnou korunu gól v 95. minutě. Dnes tak musí Australanky hodně moc zabrat a Brazílii porazit. Co jsem hledala v zahraničních mediích, Brazílie šla trochu dolů, naopak Austrálie se zlepšila. K předvídanému výsledku nahrává i fakt, že holky z Austrálie vyhrály všechny 4 poslední zápasy. Pokud by Austrálie první zápas zvládla, tento tip bych dnes nedala, ale jelikož na něj je krásný kurz přes 2 a potřebují vítězství, tak sázím!

Chelsea si doma poradí s Ajaxem

Zápasy skupinové fáze Ligy mistrů se nám přehouply do druhé poloviny a já jsem si vybrala pro další analýzu souboj Chelsea a Ajaxu. Ten s přehledem kraluje tabulce Eredivisie s náskokem šesti bodů na druhý Alkmaar. V posledních dvou ligových zápasech nastřílel Ajax

Číst článek »

Hledáte tipy na podplacené zápasy?

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou. Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale

Číst článek o sázení »