Začalo Mistrovství světa žen, na které jsem se moc těšila. Kolektivní výkony žen nejsou zdaleka tak dobré jako ty mužské, ale i tak se kolikrát jedná o atraktivní podívanou. Dnes jsem si vybrala zápas Austrálie – Brazílie, kde tipuji vítězství Austrálie v aktuálním kurzu 2.30. Když se na tento duel podíváme, je pravděpodobné, že by to mohlo klapnout.

Osobně si myslím, že zrovna ženský fotbal chlapům nic moc neříká, takže se podíváme, o jaký turnaj vůbec jde. Mistrovství světa ve fotbale žen je mezinárodním turnajem ve fotbale ženských reprezentací, pořádaným Mezinárodní fotbalovou asociací FIFA. Turnaj se koná každé čtyři roky, první ročník se odehrál v roce 1991 pod dřívějším názvem FIFA Women’s World Championship. Pravidelně se ho účastní 24 týmu.

Pokud se zaměříme na již zmiňovaný zápas, tak je několik faktů, ze kterých jsem vybrala dnešní tip. Tím prvním je, že favorizovaná Austrálie nezvládla první zápas proti Itálii. Holky měly několik šancí skórovat, na střely to dokonce bylo 17-5. I tak podlehly 1:2. Tomu všemu dal smutnou korunu gól v 95. minutě. Dnes tak musí Australanky hodně moc zabrat a Brazílii porazit. Co jsem hledala v zahraničních mediích, Brazílie šla trochu dolů, naopak Austrálie se zlepšila. K předvídanému výsledku nahrává i fakt, že holky z Austrálie vyhrály všechny 4 poslední zápasy. Pokud by Austrálie první zápas zvládla, tento tip bych dnes nedala, ale jelikož na něj je krásný kurz přes 2 a potřebují vítězství, tak sázím!

Sázení na favority: A-Aliassime – Berrettini

Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak

Číst článek »
Klárky tipy v době krize

Vydělávejte v době koronaviru, vyčkejte ale na příležitost

Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí. I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl

Číst článek o sázení »