Jako VIP analýzu jsem vybrala poněkud netradičně hokejový zápas mezi Kladnem a Libercem. Pokud si rozebereme detaily a podíváme se, co tento duel obnáší, dá nám jasný výsledek a předpověď vítěze. Možná se dnes jedná o nejsázenější zápas, které jsou vždy zrádné, ale popravdě nevím, co by se muselo stát, aby můj tip nevyšel.

Dnes se odehraje souboj dvou týmů, které jsou na tom úplně opačně. Liberec míří jako každý rok za titulem a na Kladně budou rádi, pokud Extraligu udrží. Jaromír Jágr složil po postupu tým, který je schopný konkurovat extraligovým týmům, ale pravdou je, že se na výsledky zatím hodně nadře. Obzvláště třetí a čtvrtá lajna pokulhává.

Liberec hraje s lehkostí a není divu, když dá i čtyři branky za třetinu. Dnešní výhra ho může posunout na první místo, kam momentálně jistě patří. Kladno nyní třikrát bodovalo, dnes to ale stačit nebude. Volím výhru Liberce a pokud chcete zvýšit kurz, je možná i sázka v handicapu.

Tipy na fotbal: Vyhraje Atletico Madrid v kurzu 2.20?

Ve druhém kole španělské nejvyšší soutěže zavítá na hřiště Leganes jeden z madridských gigantů, Atletico. Domácí v minulé sezóně skončili na třináctém místě daleko od pásma sestupu, což je o hodně více, než se od týmu očekávalo. V úvodním zápase proti Osasuně mělo Leganes slušných 51%

Číst článek »

Placené tipy

Od dob, kdy vzniklo takzvané Vojtovo Sázení, je plný internet rádoby odborníků a profesionálních sázkařů. Můžete se setkat s klasickým prodejem tipů, ale s také s takzvanou investicí, kde samotná organizace vybírá peníze a slibuje až pohádkové zhodnocení. Pokud začneme u klasických placených tipů, většinou to bývá tak, že určitá společnost nabízí členství na nějakou dobu. Pokud se rozhodnete členství zakoupit, tak je potřeba nejdříve chvíli stránku sledovat a udělat si vlastní názor. Osobně nevěřím na nějaké verifikace tipů, protože i ty

Číst článek o sázení »