Jako VIP analýzu jsem vybrala poněkud netradičně hokejový zápas mezi Kladnem a Libercem. Pokud si rozebereme detaily a podíváme se, co tento duel obnáší, dá nám jasný výsledek a předpověď vítěze. Možná se dnes jedná o nejsázenější zápas, které jsou vždy zrádné, ale popravdě nevím, co by se muselo stát, aby můj tip nevyšel.

Dnes se odehraje souboj dvou týmů, které jsou na tom úplně opačně. Liberec míří jako každý rok za titulem a na Kladně budou rádi, pokud Extraligu udrží. Jaromír Jágr složil po postupu tým, který je schopný konkurovat extraligovým týmům, ale pravdou je, že se na výsledky zatím hodně nadře. Obzvláště třetí a čtvrtá lajna pokulhává.

Liberec hraje s lehkostí a není divu, když dá i čtyři branky za třetinu. Dnešní výhra ho může posunout na první místo, kam momentálně jistě patří. Kladno nyní třikrát bodovalo, dnes to ale stačit nebude. Volím výhru Liberce a pokud chcete zvýšit kurz, je možná i sázka v handicapu.

Sázení na favority: A-Aliassime – Berrettini

Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak

Číst článek »

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »