Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal.

Na fotbale je nejlepší, že sázkové kanceláře nabízí mnoho příležitostí. Můžeme vsadit klasicky na vítěze a remízu, oblíbené jsou i sázky na počet branek. Kolikrát jsem využila i asijský handicap. Pro zábavu pak sázím výsledek v poločasu nebo tip na střelce.

Čemu je ale dobré se vyhnout? To je jednoznačně sázka na favority. Téměř každý začátečník přidá na tiket nějakou tu Barcelonu nebo Real Madrid. Jistě jste se ale setkali s tím, že kurz 1.10 nemusí vyjít. A není to žádná výjimka. Stává se to docela často.

Sleduji také střeleckou formu jednotlivých týmů. Pokud to hráčům lepí, je dobré sázet na počet gólů. V naší lize ale většinou chybí koncovka, proto většinou sázím under 2.5. Dále bych doporučila sledovat celou sezónu a vynechat poháry. Tam se většinou poskládá sestava z náhradníku a není na výsledek kladen takový tlak. Pokud dám zase příklad, v tomto ročníku se mi kolikrát podařilo vydělat na sázce, kdy jsem volila tip vítězství Plzně venku.

A to je další věc. Některé týmy sbírají body jenom doma, jiným to zase vyhovuje venku. Na to existují různé nástroje a statistiky, takže je dobré si to předem projít. Třeba Příbram, Bohemians a Brno moc venku body nesbírají. Co bych ještě dodala, vyhněte se sázkám na počet rohů, karet atd… Je to úplně zbytečné a především zrádné. Přirovnala bych to k ruletě.

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na Tipsportu.

Číst článek o sázení »

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste se

Číst článek o sázení »

Jablonec si jede pro další vítězství v Mol Cupu

Dnes se zaměřím na osmifinále Mol Cupu, kde Jablonec zajíždí na hřiště Opavy. Té se vůbec nedaří a je momentálně na posledním místě. Zápas na Slovácku mi přišel, jako když je tento tým úplně odevzdaný a nebojím se pomalu mluvit o sestupu. Nechme se ale překvapit. Jablonec má i letos ty nejvyšší ambice. Nechybí peníze ani chuť do hry a místní by rádi viděli účast v nějakém tom poháru. To se může splnit i cestou, kterou je právě Mol Cup.

Číst analýzu a zobrazit tip »

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím, co

Číst analýzu a zobrazit tip »