Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal.

Na fotbale je nejlepší, že sázkové kanceláře nabízí mnoho příležitostí. Můžeme vsadit klasicky na vítěze a remízu, oblíbené jsou i sázky na počet branek. Kolikrát jsem využila i asijský handicap. Pro zábavu pak sázím výsledek v poločasu nebo tip na střelce.

Čemu je ale dobré se vyhnout? To je jednoznačně sázka na favority. Téměř každý začátečník přidá na tiket nějakou tu Barcelonu nebo Real Madrid. Jistě jste se ale setkali s tím, že kurz 1.10 nemusí vyjít. A není to žádná výjimka. Stává se to docela často.

Sleduji také střeleckou formu jednotlivých týmů. Pokud to hráčům lepí, je dobré sázet na počet gólů. V naší lize ale většinou chybí koncovka, proto většinou sázím under 2.5. Dále bych doporučila sledovat celou sezónu a vynechat poháry. Tam se většinou poskládá sestava z náhradníku a není na výsledek kladen takový tlak. Pokud dám zase příklad, v tomto ročníku se mi kolikrát podařilo vydělat na sázce, kdy jsem volila tip vítězství Plzně venku.

A to je další věc. Některé týmy sbírají body jenom doma, jiným to zase vyhovuje venku. Na to existují různé nástroje a statistiky, takže je dobré si to předem projít. Třeba Příbram, Bohemians a Brno moc venku body nesbírají. Co bych ještě dodala, vyhněte se sázkám na počet rohů, karet atd… Je to úplně zbytečné a především zrádné. Přirovnala bych to k ruletě.

Stefanos Tsitsipas – Stan Wawrinka

Máme tady osmifinále French Open a já si zde vybrala jeden tip. Bylo také hodně zajímavé sledovat včerejší den. Do sekce tipy zdarma jsem umístila finále LIGY MISTRŮ s tipem na Liverpool. Ten už dlouhodobě dokazuje, že patří k nejlepším týmům na světě a byla

Číst článek »

Sparta jede do Příbrami a nebude to nuda

Na další analýzu jsem si vybrala opět zápas ve Fortuna lize. Minulý týden nám udělala radost Sparta s Budějovicemi slušnou kanonádou a pražský celek bude v tipu figurovat i tentokrát. Svěřenci trenéra Jílka předvedli ve druhém poločase minulého zápasu jeden z nejlepších podzimních výkonů, ale

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »