Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

real_madrid

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal.

Na fotbale je nejlepší, že sázkové kanceláře nabízí mnoho příležitostí. Můžeme vsadit klasicky na vítěze a remízu, oblíbené jsou i sázky na počet branek. Kolikrát jsem využila i asijský handicap. Pro zábavu pak sázím výsledek v poločasu nebo tip na střelce.

Čemu je ale dobré se vyhnout? To je jednoznačně sázka na favority. Téměř každý začátečník přidá na tiket nějakou tu Barcelonu nebo Real Madrid. Jistě jste se ale setkali s tím, že kurz 1.10 nemusí vyjít. A není to žádná výjimka. Stává se to docela často.

Sleduji také střeleckou formu jednotlivých týmů. Pokud to hráčům lepí, je dobré sázet na počet gólů. V naší lize ale většinou chybí koncovka, proto většinou sázím under 2.5. Dále bych doporučila sledovat celou sezónu a vynechat poháry. Tam se většinou poskládá sestava z náhradníku a není na výsledek kladen takový tlak. Pokud dám zase příklad, v tomto ročníku se mi kolikrát podařilo vydělat na sázce, kdy jsem volila tip vítězství Plzně venku.

A to je další věc. Některé týmy sbírají body jenom doma, jiným to zase vyhovuje venku. Na to existují různé nástroje a statistiky, takže je dobré si to předem projít. Třeba Příbram, Bohemians a Brno moc venku body nesbírají. Co bych ještě dodala, vyhněte se sázkám na počet rohů, karet atd… Je to úplně zbytečné a především zrádné. Přirovnala bych to k ruletě.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka