Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal.

Na fotbale je nejlepší, že sázkové kanceláře nabízí mnoho příležitostí. Můžeme vsadit klasicky na vítěze a remízu, oblíbené jsou i sázky na počet branek. Kolikrát jsem využila i asijský handicap. Pro zábavu pak sázím výsledek v poločasu nebo tip na střelce.

Čemu je ale dobré se vyhnout? To je jednoznačně sázka na favority. Téměř každý začátečník přidá na tiket nějakou tu Barcelonu nebo Real Madrid. Jistě jste se ale setkali s tím, že kurz 1.10 nemusí vyjít. A není to žádná výjimka. Stává se to docela často.

Sleduji také střeleckou formu jednotlivých týmů. Pokud to hráčům lepí, je dobré sázet na počet gólů. V naší lize ale většinou chybí koncovka, proto většinou sázím under 2.5. Dále bych doporučila sledovat celou sezónu a vynechat poháry. Tam se většinou poskládá sestava z náhradníku a není na výsledek kladen takový tlak. Pokud dám zase příklad, v tomto ročníku se mi kolikrát podařilo vydělat na sázce, kdy jsem volila tip vítězství Plzně venku.

A to je další věc. Některé týmy sbírají body jenom doma, jiným to zase vyhovuje venku. Na to existují různé nástroje a statistiky, takže je dobré si to předem projít. Třeba Příbram, Bohemians a Brno moc venku body nesbírají. Co bych ještě dodala, vyhněte se sázkám na počet rohů, karet atd… Je to úplně zbytečné a především zrádné. Přirovnala bych to k ruletě.

Slavia Mozyr chce vyhrát další zápas

Slavia Mozyr v kurzu 2.11? Beru

Dohrávku čtvrtého kola Vysshaya ligy proti sobě svede Slavii Mozyr a FC Rukh Brest. Domácí Slavia po porážce v úvodním kole začala šlapat a připsala si v dalších třech soutěžních utkáních samá vítězství. Nejprve v lize zdolala druhý celek loňského ročníku BATE Borisov,

Číst článek »

Sparta Praha přes Trabzonspor nepostoupí

Čtvrteční Evropská liga přináší hned tři zápasy českých týmů. Ani s jedním to však nevypadá dobře a osobně budu ráda, když postoupí alespoň jeden. Dnes jsem si vybrala tip na utkání Trabzonspor – Sparta, kde volím s opatrností jedničku. Žádná tutovka to není,

Číst článek »

Sázení a tipy na favority? To už dávno nefunguje

Ještě tři roky zpět byly doby, kdy se dalo alespoň o víkendu spolehnout na osvědčené týmy. Myslím tím třeba PSG, Real Madrid, Barcelonu, ale i Spartu nebo Plzeň. Na tiket jsem dala pět takových zápasů, většinou týmů, které ve své lize bojovaly o titul. Kurz jsem měla třeba jenom kolem šesti, ale většinou jsem vyhrála. Dnes už to tak není a překvapení se nekoná, když nevyjde kurz 1.11. Doba jde vpřed a sport se vyrovnává. Tímto článkem reaguji třeba

Číst článek o sázení »