V sobotu se v osmém kole LaLigy utkají dva nejvýše postavené týmy tabulky. Královský klub z Madridu je na tuto pozici zvyklý, ale Andaluský tým z Granady čekal na druhém místě tabulky málokdo. Svěřenci trenéra Martineze získali zatím čtrnáct bodů za čtyři výhry a dvě remízy. Jedinou prohru utrpěli ve druhém kole v derby proti Seville. Poslední vystoupení proti Leganes sice přineslo Granadě tři body za vítězství 1:0, ale výkon nebyl zdaleka ideální. Soupeř měl více střeleckých pokusů a domácí podržel brankář Silva.

Real Madrid tento týden remizoval v Lize mistrů na Santiago Bernabeu s belgickým Gentem 2:2. Oba góly inkasoval v prvním poločase po chybách svého brankáře Courtoise, který trpěl žaludečními potížemi a do druhé půle nenastoupil. Domácím se podařilo alespoň vyrovnat, když zužitkovali neskutečný tlak s 67 % držení míče a 27 střeleckými pokusy. V Primera Division proplouvají Los Blancos zatím bez porážky se čtyřmi vítězstvími a třemi remízami. V posledním kole zavítal tým trenéra Zinedina Zidana na půdu Atletica Madrid a z městského derby vytěžil bod za remízu 0:0. Nutno uznat, že Real byl aktivnější a vypracoval si několik slušných příležitostí.

Real cítí, že letošní sezóna je ideální k ukončení hegemonie Barcelony v LaLize. Do týmu se navíc vrací rozený vůdce a špílmachr Luka Modrič a s ním půjdou nahoru výkony Benzemy i dalších. Domácí si s překvapením soutěže s přehledem poradí a potěší fanoušky minimálně 3 góly. Sázka na 2.5 gólu a více domácího celku v solidním kurzu 2.10 je mou jasnou volbou.

Nejsázenější zápasy a tipy? Nevychází!

Pokud si pamatujete dobu poboček, všude kolem nás byly cedule a na nich nejsázenější zápasy. Pokud jste však vsadili, málokdy přišla výhra a tyto tipy byly spíše ztrátové. Jedná se totiž o marketingový tah a rychlou inspiraci pro sázkaře, která je však úplně bezvýznamná. Každý také zažil, že mu někdo vyprávěl o tutovce, která musí vyjít. Samozřejmě nevyšla. Kdo takové zápasy vůbec šíří? Jsou to samotné sázkové kanceláře, které matou sázkaře vypsanými kurzy. Všichni dobře víme, že pokud kurz

Číst článek o sázení »