Sázení na favority: A-Aliassime – Berrettini

Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak závisí pouze na daném okamžiku a když se nějaký tip zdá být ráno solidní, večer už to tak být nemusí. Neustálé odhlašování a přihlašování turnajů dělá u hráčů slušný zmatek a projevuje se to samozřejmě na samotných výsledcích.

Dnes mě zaujalo finále ve Stuttgartu na trávě, kde se střetnou dvě mladé pušky Auger Aliassime Felix vs. Berrettini Matteo. Na první pohled se jedná o vyrovnaný duel, kde je spíše favoritem Auger Aliassime Felix. Jenže kurz na jeho výhru je 2.60. Proč to tak je a podle čeho bookmaker usoudil, že papírovým favoritem dnes bude naopak Berrettini Matteo? Je to jednoduché, o všem rozhoduje aktuální forma na daném turnaji.

Auger Aliassime Felix má zápasy jak na houpačce. Porazil zde Gulbise, Simona a Browna. Včera se měl utkat s Raonicem, který ale z turnaje odstoupil. Jenže v zápasech dělá mnoho chyb a často nabízí soupeřům úplně laciné brejkboly. To se nedá říct o Berrettini Matteo, který zde vyřadil jména jako jsou Kyrgios, Khachanov, Kudla a Struff. Pouze Struff měl proti němu dva brejkboly, které ještě k tomu nevyužil. Jinak tento mladý talentovaný borec nenabídl nikomu vůbec nic a kdo tenis sleduje, musí uznat, že proti němu stáli velice kvalitní soupeři.

Každý zápas je jiný, ale pokud se podívám na tuto skvělou bilanci, tak si dnes do tipů zdarma musíme dát, že titul získá Berrettini Matteo. Výkony tomu rozhodně nasvědčují a určitě by si to zasloužil. Zvládne to? Zajímavostí také je, že Berrettini už je zítra přihlášen do dalšího turnaje v Halle, takže zůstává v Německu. Naopak Auger Aliassime přelétá do Anglie na turnaj Queen’s Club. Oba budou mít velké fofry.

Liverpool si to rozdá s Manchesterem City

Souboj prvního s druhým a také bitva obhájce titulu s největším favoritem letošního ročníku. Přesně takové příměry a mnoho dalších snese nedělní šlágr Premier League, ve které Liverpool vyzve Manchester City. Reds drží na Anfield Road neskutečnou sérii pětačtyřiceti utkání bez porážky. V minulém kole na hřišti Aston Villy byli svěřenci Jurgena Kloppa blízko k porážce, ale branky Robertsona a Maného těsně před koncem utkání výsledek otočili a zajistili tři body pro Liverpool. V Lize mistrů přetlačili Reds Genk 2:1

Číst článek o sázení »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na Tipsportu.

Číst článek o sázení »

Sázím tip na Fortuna ligu! Bohemka jede odevzdat body

Šestnácté kolo domácí Fortuna ligy nám začne zápasem mezi Boleslaví a Bohemkou. Jak jsem již psala v analýze, kde Bolka zajížděla do Olomouce, tento tým předvádí doma a venku diametrálně odlišné výkony. Stejně tomu je pak i u dnešního soupeře. Bohemians přijede po debaklu 0:4 na Spartě a také po domácí remíze se Slováckem. Klokani jsou totiž dlouhodobě domácí tým, většinu bodů si uhrají ve svém Ďolíčku. Venku mají tristní skóre 6:21 a ze sedmi zápasů mají jediný bod za

Číst analýzu a zobrazit tip »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to zkouší

Číst analýzu a zobrazit tip »