Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak závisí pouze na daném okamžiku a když se nějaký tip zdá být ráno solidní, večer už to tak být nemusí. Neustálé odhlašování a přihlašování turnajů dělá u hráčů slušný zmatek a projevuje se to samozřejmě na samotných výsledcích.

Dnes mě zaujalo finále ve Stuttgartu na trávě, kde se střetnou dvě mladé pušky Auger Aliassime Felix vs. Berrettini Matteo. Na první pohled se jedná o vyrovnaný duel, kde je spíše favoritem Auger Aliassime Felix. Jenže kurz na jeho výhru je 2.60. Proč to tak je a podle čeho bookmaker usoudil, že papírovým favoritem dnes bude naopak Berrettini Matteo? Je to jednoduché, o všem rozhoduje aktuální forma na daném turnaji.

Auger Aliassime Felix má zápasy jak na houpačce. Porazil zde Gulbise, Simona a Browna. Včera se měl utkat s Raonicem, který ale z turnaje odstoupil. Jenže v zápasech dělá mnoho chyb a často nabízí soupeřům úplně laciné brejkboly. To se nedá říct o Berrettini Matteo, který zde vyřadil jména jako jsou Kyrgios, Khachanov, Kudla a Struff. Pouze Struff měl proti němu dva brejkboly, které ještě k tomu nevyužil. Jinak tento mladý talentovaný borec nenabídl nikomu vůbec nic a kdo tenis sleduje, musí uznat, že proti němu stáli velice kvalitní soupeři.

Každý zápas je jiný, ale pokud se podívám na tuto skvělou bilanci, tak si dnes do tipů zdarma musíme dát, že titul získá Berrettini Matteo. Výkony tomu rozhodně nasvědčují a určitě by si to zasloužil. Zvládne to? Zajímavostí také je, že Berrettini už je zítra přihlášen do dalšího turnaje v Halle, takže zůstává v Německu. Naopak Auger Aliassime přelétá do Anglie na turnaj Queen’s Club. Oba budou mít velké fofry.

Sázka na vstřelené branky v prvním poločase

V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním

Číst článek »

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím,

Číst článek o sázení »