Sázení na favority: A-Aliassime – Berrettini

Berrettini_Matteo

Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak závisí pouze na daném okamžiku a když se nějaký tip zdá být ráno solidní, večer už to tak být nemusí. Neustálé odhlašování a přihlašování turnajů dělá u hráčů slušný zmatek a projevuje se to samozřejmě na samotných výsledcích.

Dnes mě zaujalo finále ve Stuttgartu na trávě, kde se střetnou dvě mladé pušky Auger Aliassime Felix vs. Berrettini Matteo. Na první pohled se jedná o vyrovnaný duel, kde je spíše favoritem Auger Aliassime Felix. Jenže kurz na jeho výhru je 2.60. Proč to tak je a podle čeho bookmaker usoudil, že papírovým favoritem dnes bude naopak Berrettini Matteo? Je to jednoduché, o všem rozhoduje aktuální forma na daném turnaji.

Auger Aliassime Felix má zápasy jak na houpačce. Porazil zde Gulbise, Simona a Browna. Včera se měl utkat s Raonicem, který ale z turnaje odstoupil. Jenže v zápasech dělá mnoho chyb a často nabízí soupeřům úplně laciné brejkboly. To se nedá říct o Berrettini Matteo, který zde vyřadil jména jako jsou Kyrgios, Khachanov, Kudla a Struff. Pouze Struff měl proti němu dva brejkboly, které ještě k tomu nevyužil. Jinak tento mladý talentovaný borec nenabídl nikomu vůbec nic a kdo tenis sleduje, musí uznat, že proti němu stáli velice kvalitní soupeři.

Každý zápas je jiný, ale pokud se podívám na tuto skvělou bilanci, tak si dnes do tipů zdarma musíme dát, že titul získá Berrettini Matteo. Výkony tomu rozhodně nasvědčují a určitě by si to zasloužil. Zvládne to? Zajímavostí také je, že Berrettini už je zítra přihlášen do dalšího turnaje v Halle, takže zůstává v Německu. Naopak Auger Aliassime přelétá do Anglie na turnaj Queen’s Club. Oba budou mít velké fofry.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka