Ještě tři roky zpět byly doby, kdy se dalo alespoň o víkendu spolehnout na osvědčené týmy. Myslím tím třeba PSG, Real Madrid, Barcelonu, ale i Spartu nebo Plzeň. Na tiket jsem dala pět takových zápasů, většinou týmů, které ve své lize bojovaly o titul. Kurz jsem měla třeba jenom kolem šesti, ale většinou jsem vyhrála. Dnes už to tak není a překvapení se nekoná, když nevyjde kurz 1.11. Doba jde vpřed a sport se vyrovnává.

Tímto článkem reaguji třeba na víkendovou Spartu, která hostila Slovácko. Pražský celek byl jednoznačný favorit a já souhlasím. Hraje doma na Letné, první kolo, plný dům a očekávání diváků. Podle hry to však bylo ještě horší než minulou sezónu. Ani tým mi nepřijde lepší, proto sázení na Spartu celou sezónu vynechám. Proti Slovácku jsem jí věřila, ale když jsem viděla tu katastrofální hru, budou rádi, pokud se umístí alespoň v první polovině tabulky. Nyní je čeká Jablonec a dost mě láká vsadit tip 02 v překrásném kurzu. Na Spartě jsou sice peníze, zázemí, ale chybí tam ten chtíč. Všichni mají své jisté a to jim stačí.

Pokud porovnám předešlé roky a dnešní dobu, sázení je stále těžší. Mohu dělat cokoliv a jsem ráda alespoň za nějaký zisk. Když jsem psala článek, že 99% sázkařů je v mínusu, bylo hodně lidí, kteří se mi škodolibě smáli. Jenže já vím, o čem mluvím. Bez svých statistik bych také byla ten typ, který si myslí, že dvakrát vyhraje, už je profesionální sázkař a ostatním se směje vlastní hloupostí. Jenže tak to není. Ti lidé si žádné statistiky nevedou a ani neví, co vsadili před týdnem. Uspokojí je, pokud teď hned dvakrát vyhrají. I když tam pak všechno nechají, za týden se z toho oklepou, přijde výplata a začíná stejný koloběh.

Věřte, že to mám podle čeho soudit. Tipy poskytuji tři měsíce a jen hrstka sází tak, jak bych si představovala. Na téhle nevděčné práci je nejhorší to, že i když někomu pomůžete vyhrát, bere to jako samozřejmost. Ty peníze si pak prohraje sám a myslí si, že stejný úspěch se bude opakovat donekonečna. Jenže já jsem také člověk, také prohrávám a to hlavní, co chci napsat, je, že je až k neuvěření, jak někoho rozhodí 2-3 prohry za sebou. Kdyby pouze rozhodilo, jenže lidé opravdu neumí sázet a krátký horizont neúspěchu je vykolejí natolik, že to může mít i devastující účinky.

Sázení na favority se již nevyplácí. Pokud si chcete přilepšit, jsou pouze dvě možnosti. V obou však samozřejmě riskujete. Buď si budete vést statistiky, přemýšlet nad tím a o kurzové sázení se zajímat, nebo si opravdu můžete vybrat jeden tip a vsadit na něj vše. Sázení bez přemýšlení je jen promrhaný čas a peníze. Pokud vás však baví neustále doufat, mít něco ve hře, nervovat se a být v mínusu, nikdo vám samozřejmě nebrání.

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »