Pro dnešní analýzu jsem si zvolila souboj v NHL, ve kterém budeme mít i české zastoupení. Osmý tým východní konference Florida Panthers zavítá na led Boston Bruins, za které řádí David Pastrňák. Třiadvacetiletý útočník zvládl v sedmnácti zápasech nastřádat třicet bodů a vévodí tabulce produktivity celé soutěže.

Bruins získali solidních pětadvacet bodů a na východě jsou třetí. V posledních třech zápasech ale přišel mírný pokles formy a po dvou venkovních porážkách v Montrealu a Detroitu přišla i domácí ztráta s Philadelphií. Medvědi sice dokázali stáhnout dvoubrankové manko, ale po nájezdech braly bonusový bod Letci.

Florida sice zvládla poslední zápas za dva body na ledě New York Rangers, ale jinak zůstávají výkony Panthers trochu za očekáváním. Osmé místo a jednadvacet bodů není úplně špatné, ale hra dost drhne a tým doplácí na hloupé chyby jednotlivců.

V tomto zápase očekávám výhru domácích v základní hrací době. Bostonu se doma daří a Florida hraje třetí náročný zápas venku v krátkém časovém sledu. Kurz na partu okolo Krejčího a Pastrňáka je slušný 1.80. Za pokus stojí i sázka na to, že se trefí David Pastrňák a domácí vyhrají v kurzu 3.04.

Sázím tip na španělský Superpohár

Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár. Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta o víkendu

Číst článek »

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »