Pro dnešní analýzu jsem si zvolila souboj v NHL, ve kterém budeme mít i české zastoupení. Osmý tým východní konference Florida Panthers zavítá na led Boston Bruins, za které řádí David Pastrňák. Třiadvacetiletý útočník zvládl v sedmnácti zápasech nastřádat třicet bodů a vévodí tabulce produktivity celé soutěže.

Bruins získali solidních pětadvacet bodů a na východě jsou třetí. V posledních třech zápasech ale přišel mírný pokles formy a po dvou venkovních porážkách v Montrealu a Detroitu přišla i domácí ztráta s Philadelphií. Medvědi sice dokázali stáhnout dvoubrankové manko, ale po nájezdech braly bonusový bod Letci.

Florida sice zvládla poslední zápas za dva body na ledě New York Rangers, ale jinak zůstávají výkony Panthers trochu za očekáváním. Osmé místo a jednadvacet bodů není úplně špatné, ale hra dost drhne a tým doplácí na hloupé chyby jednotlivců.

V tomto zápase očekávám výhru domácích v základní hrací době. Bostonu se doma daří a Florida hraje třetí náročný zápas venku v krátkém časovém sledu. Kurz na partu okolo Krejčího a Pastrňáka je slušný 1.80. Za pokus stojí i sázka na to, že se trefí David Pastrňák a domácí vyhrají v kurzu 3.04.

Konta Johanna – Vondroušová Markéta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »