Pro dnešní analýzu jsem si zvolila souboj v NHL, ve kterém budeme mít i české zastoupení. Osmý tým východní konference Florida Panthers zavítá na led Boston Bruins, za které řádí David Pastrňák. Třiadvacetiletý útočník zvládl v sedmnácti zápasech nastřádat třicet bodů a vévodí tabulce produktivity celé soutěže.

Bruins získali solidních pětadvacet bodů a na východě jsou třetí. V posledních třech zápasech ale přišel mírný pokles formy a po dvou venkovních porážkách v Montrealu a Detroitu přišla i domácí ztráta s Philadelphií. Medvědi sice dokázali stáhnout dvoubrankové manko, ale po nájezdech braly bonusový bod Letci.

Florida sice zvládla poslední zápas za dva body na ledě New York Rangers, ale jinak zůstávají výkony Panthers trochu za očekáváním. Osmé místo a jednadvacet bodů není úplně špatné, ale hra dost drhne a tým doplácí na hloupé chyby jednotlivců.

V tomto zápase očekávám výhru domácích v základní hrací době. Bostonu se doma daří a Florida hraje třetí náročný zápas venku v krátkém časovém sledu. Kurz na partu okolo Krejčího a Pastrňáka je slušný 1.80. Za pokus stojí i sázka na to, že se trefí David Pastrňák a domácí vyhrají v kurzu 3.04.

Tipy na Ligu mistrů: Chelsea vs. Valencia

V úvodním kole skupinové fáze LIGY MISTRŮ přivítá Chelsea na svém hřišti tým Valencie. Ta se nenachází v této sezóně v příliš dobrém rozpoložení. V La Lize získala ze čtyř zápasů pouze čtyři body a patří jí nelichotivá čtrnáctá příčka. Poslední vystoupení na

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »