Pro dnešní analýzu jsem si zvolila souboj v NHL, ve kterém budeme mít i české zastoupení. Osmý tým východní konference Florida Panthers zavítá na led Boston Bruins, za které řádí David Pastrňák. Třiadvacetiletý útočník zvládl v sedmnácti zápasech nastřádat třicet bodů a vévodí tabulce produktivity celé soutěže.

Bruins získali solidních pětadvacet bodů a na východě jsou třetí. V posledních třech zápasech ale přišel mírný pokles formy a po dvou venkovních porážkách v Montrealu a Detroitu přišla i domácí ztráta s Philadelphií. Medvědi sice dokázali stáhnout dvoubrankové manko, ale po nájezdech braly bonusový bod Letci.

Florida sice zvládla poslední zápas za dva body na ledě New York Rangers, ale jinak zůstávají výkony Panthers trochu za očekáváním. Osmé místo a jednadvacet bodů není úplně špatné, ale hra dost drhne a tým doplácí na hloupé chyby jednotlivců.

V tomto zápase očekávám výhru domácích v základní hrací době. Bostonu se doma daří a Florida hraje třetí náročný zápas venku v krátkém časovém sledu. Kurz na partu okolo Krejčího a Pastrňáka je slušný 1.80. Za pokus stojí i sázka na to, že se trefí David Pastrňák a domácí vyhrají v kurzu 3.04.

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je

Číst článek o sázení »