Trochu netradičně Vám dnes nabídnu analýzu z NFL. Při svém pobytu za oceánem jsem si tento sport opravdu zamilovala, a proto si o něm udržuji neustále přehled a nevadí mi bezesné noci, kdy spánek vyměním za sledování zápasů. V noci z pondělí na úterý se odehraje zajímavé utkání, kdy San Francisco 49ers hostí na svém stadionu Cleveland Browns.

Domácí zažívají perfektní vstup do sezóny a v dosavadních třech utkáních nenašli přemožitele. V prvním kole to odskákali Buccaneers 31:17, ve druhém zápase Cincinnati dokonce 41:17 a v posledním případě Steelers 24:20. V tomto zápase měli 49ers neskutečných pět ztrát, a přesto dokázali vyhrát touchdownem položeným minutu a patnáct vteřin před koncem. San Francisco se letos neskutečně zvedlo v obraně, kde dokáže získávat důležité míče.

Browns mají zatím pasivní bilanci dvě výhry a stejný počet porážek. Hvězdami našlapaný tým v létě posilněný o Odella Beckhama Jr. a Kareema Hunta nestačil hned v prvním zápase na Tennessee Titans. Na svém FirstEnergy stadium dostali Browns nářez 13:43 a bylo jasné, že ani s tak silným kádrem nepůjde vše samo. Druhý zápas přišlo výrazné zlepšení a výhra nad New York Jets v poměru 23:3. Následovala opět prohra, tentokrát od Los Angeles Rams 13:20 a v posledním zápase vítězství nad Baltimore Ravens 40:25. Zápas proti Havranům potvrdil, že směrem do útoku mají Browns výborný celek, ale v obrané fázi budou mít letos problém.

V tomto zápase si vsadím na výhru domácího celku. 49ers jsou na Levis stadium opravdu silní a kouč Shanahan jim ordinuje progresivní styl, založený na pevné obraně a kreativním útočném projevu. Browns nedokáží dopřát dostatečnou ochranu svému mladému quarterbackovi Mayfieldovi a ten je neustále pod tlakem. Na druhé straně quarterback domácích Jimmy Garopollo disponuje výbornou formou, kterou potvrdí i tentokrát. Sázka na 49ers je dobrou volbou na jistotu v kurzu 1.55.

Schalke hostí Union Berlín a body zůstanou domácím

Páteční předehrávka Bundesligy nabídne souboj dvou týmů, které se v poslední době prezentují velmi slušnou formou. Domácí Schalke drží pátou příčku ligové tabulky a neprohrálo v posledních pěti soutěžních zápasech. V posledním utkání dokázali svěřenci trenéra Wagnera vybojovat tři body na hřišti Werderu

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »