Trochu netradičně Vám dnes nabídnu analýzu z NFL. Při svém pobytu za oceánem jsem si tento sport opravdu zamilovala, a proto si o něm udržuji neustále přehled a nevadí mi bezesné noci, kdy spánek vyměním za sledování zápasů. V noci z pondělí na úterý se odehraje zajímavé utkání, kdy San Francisco 49ers hostí na svém stadionu Cleveland Browns.

Domácí zažívají perfektní vstup do sezóny a v dosavadních třech utkáních nenašli přemožitele. V prvním kole to odskákali Buccaneers 31:17, ve druhém zápase Cincinnati dokonce 41:17 a v posledním případě Steelers 24:20. V tomto zápase měli 49ers neskutečných pět ztrát, a přesto dokázali vyhrát touchdownem položeným minutu a patnáct vteřin před koncem. San Francisco se letos neskutečně zvedlo v obraně, kde dokáže získávat důležité míče.

Browns mají zatím pasivní bilanci dvě výhry a stejný počet porážek. Hvězdami našlapaný tým v létě posilněný o Odella Beckhama Jr. a Kareema Hunta nestačil hned v prvním zápase na Tennessee Titans. Na svém FirstEnergy stadium dostali Browns nářez 13:43 a bylo jasné, že ani s tak silným kádrem nepůjde vše samo. Druhý zápas přišlo výrazné zlepšení a výhra nad New York Jets v poměru 23:3. Následovala opět prohra, tentokrát od Los Angeles Rams 13:20 a v posledním zápase vítězství nad Baltimore Ravens 40:25. Zápas proti Havranům potvrdil, že směrem do útoku mají Browns výborný celek, ale v obrané fázi budou mít letos problém.

V tomto zápase si vsadím na výhru domácího celku. 49ers jsou na Levis stadium opravdu silní a kouč Shanahan jim ordinuje progresivní styl, založený na pevné obraně a kreativním útočném projevu. Browns nedokáží dopřát dostatečnou ochranu svému mladému quarterbackovi Mayfieldovi a ten je neustále pod tlakem. Na druhé straně quarterback domácích Jimmy Garopollo disponuje výbornou formou, kterou potvrdí i tentokrát. Sázka na 49ers je dobrou volbou na jistotu v kurzu 1.55.

Sparta Praha přes Trabzonspor nepostoupí

Čtvrteční Evropská liga přináší hned tři zápasy českých týmů. Ani s jedním to však nevypadá dobře a osobně budu ráda, když postoupí alespoň jeden. Dnes jsem si vybrala tip na utkání Trabzonspor – Sparta, kde volím s opatrností jedničku. Žádná tutovka to není,

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »