Poslední zápas skupinové fáze Ligy mistrů přivede na hřiště rakouského Salzburgu vedoucí celek Premier League – Liverpool. Ten se drží na prvním místě skupiny E se ziskem deseti bodů.

Na záda mu ale dýchá druhá Neapol, která si navíc dokázala v minulém kole odvézt z Anfield Road bod za remízu 1:1. Tým trenéra Kloppa tak v tomto zápase nemůže nic podcenit a nastoupí v nejsilnějším možném složení. Domácí jsou v tuto chvíli třetí a na druhou postupovou příčku ztrácí dva body.

V minulém kole Salzburg udržel naději na postup, když deklasoval Genk na jeho hřišti 4:1. V tomto zápase se dá očekávat bohatá gólová úroda. Reds o víkendu nechali odpočinout hlavní hvězdu Mohameda Salaha, aby byl pro úterní zápas stoprocentně připravený. Salzburg se bude spoléhat na hvězdného norského mladíka Halanda, který skóroval ve všech dosavadních zápasech skupinové fáze.

První vzájemný zápas přinesl vzrušující podívanou a výhru 4:3 Liverpoolu. Nyní očekávám podobný průběh, kdy padnou minimálně čtyři branky. Kurz na 3.5 góly a více je 2.12.

Tipy na Premier League: Watford vs. Arsenal

Po reprezentační přestávce se opět naplno rozbíhají ligové soutěže, kde v rámci pátého kola Premier League hostí Watford tým Arsenalu. Oba týmy se nacházejí v diametrálně odlišné pozici. Domácí se s pouhým jedním bodem krčí na konci tabulky, Kanonýři z Londýna i přes

Číst článek »

Vedete si při sázení statistiky?

Možná se mi teď budete smát, ale já si myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, tedy alespoň pokud chcete být úspěšným sázkařem. Vedete si sázkařský deník? Jak jsem již několikrát psala, ve sportu se často historie opakuje a každá poznámka může být užitečná. V téhle době je to jednoduché, můžete využívat moderní technologie a vše si založit do počítače. Já jsem ještě před nedávnem psala své postřehy ze sportu na papír. Moc takových lidí asi neznáte, ale

Číst článek o sázení »