Poslední zápas skupinové fáze Ligy mistrů přivede na hřiště rakouského Salzburgu vedoucí celek Premier League – Liverpool. Ten se drží na prvním místě skupiny E se ziskem deseti bodů.

Na záda mu ale dýchá druhá Neapol, která si navíc dokázala v minulém kole odvézt z Anfield Road bod za remízu 1:1. Tým trenéra Kloppa tak v tomto zápase nemůže nic podcenit a nastoupí v nejsilnějším možném složení. Domácí jsou v tuto chvíli třetí a na druhou postupovou příčku ztrácí dva body.

V minulém kole Salzburg udržel naději na postup, když deklasoval Genk na jeho hřišti 4:1. V tomto zápase se dá očekávat bohatá gólová úroda. Reds o víkendu nechali odpočinout hlavní hvězdu Mohameda Salaha, aby byl pro úterní zápas stoprocentně připravený. Salzburg se bude spoléhat na hvězdného norského mladíka Halanda, který skóroval ve všech dosavadních zápasech skupinové fáze.

První vzájemný zápas přinesl vzrušující podívanou a výhru 4:3 Liverpoolu. Nyní očekávám podobný průběh, kdy padnou minimálně čtyři branky. Kurz na 3.5 góly a více je 2.12.

Jiří Veselý bojuje o US OPEN

Jiří Veselý dobře ví, že už to není taková paráda jako dříve. Proto si plně uvědomuje, že úspěchy na velkých turnajích jsou potřeba. Teď se o jeden takový pokouší, kde se ve druhém kole kvalifikace na US OPEN střetne s Jasonem Jungem. Jirku nemám ráda

Číst článek »

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím,

Číst článek o sázení »