Poslední zápas skupinové fáze Ligy mistrů přivede na hřiště rakouského Salzburgu vedoucí celek Premier League – Liverpool. Ten se drží na prvním místě skupiny E se ziskem deseti bodů.

Na záda mu ale dýchá druhá Neapol, která si navíc dokázala v minulém kole odvézt z Anfield Road bod za remízu 1:1. Tým trenéra Kloppa tak v tomto zápase nemůže nic podcenit a nastoupí v nejsilnějším možném složení. Domácí jsou v tuto chvíli třetí a na druhou postupovou příčku ztrácí dva body.

V minulém kole Salzburg udržel naději na postup, když deklasoval Genk na jeho hřišti 4:1. V tomto zápase se dá očekávat bohatá gólová úroda. Reds o víkendu nechali odpočinout hlavní hvězdu Mohameda Salaha, aby byl pro úterní zápas stoprocentně připravený. Salzburg se bude spoléhat na hvězdného norského mladíka Halanda, který skóroval ve všech dosavadních zápasech skupinové fáze.

První vzájemný zápas přinesl vzrušující podívanou a výhru 4:3 Liverpoolu. Nyní očekávám podobný průběh, kdy padnou minimálně čtyři branky. Kurz na 3.5 góly a více je 2.12.

Slavia Praha postoupí přes CFR Cluj

Dnes je téměř povinností sledovat zápas kvalifikace Ligy mistrů, kde se střetne CFR Cluj – Slavia Praha. Když jsem o víkendu analyzovala Slavii v Budějovicích, psala jsem, že je důležité hrát ze zajištěné obrany. Zdá se však, že se blízká na lepší časy,

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »