Poslední zápas skupinové fáze Ligy mistrů přivede na hřiště rakouského Salzburgu vedoucí celek Premier League – Liverpool. Ten se drží na prvním místě skupiny E se ziskem deseti bodů.

Na záda mu ale dýchá druhá Neapol, která si navíc dokázala v minulém kole odvézt z Anfield Road bod za remízu 1:1. Tým trenéra Kloppa tak v tomto zápase nemůže nic podcenit a nastoupí v nejsilnějším možném složení. Domácí jsou v tuto chvíli třetí a na druhou postupovou příčku ztrácí dva body.

V minulém kole Salzburg udržel naději na postup, když deklasoval Genk na jeho hřišti 4:1. V tomto zápase se dá očekávat bohatá gólová úroda. Reds o víkendu nechali odpočinout hlavní hvězdu Mohameda Salaha, aby byl pro úterní zápas stoprocentně připravený. Salzburg se bude spoléhat na hvězdného norského mladíka Halanda, který skóroval ve všech dosavadních zápasech skupinové fáze.

První vzájemný zápas přinesl vzrušující podívanou a výhru 4:3 Liverpoolu. Nyní očekávám podobný průběh, kdy padnou minimálně čtyři branky. Kurz na 3.5 góly a více je 2.12.

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »