Jako každý rok, tedy na druhý svátek vánoční připadá oblíbené kolo Premier League a to Boxing day. Mě se z porce devíti hraných zápasů nejvíce zamlouvá duel mezi Manchesterem United a Newcastlem.

Oba celky mají shodně pětadvacet bodů a okupují osmé a deváté místo tabulky. Rudí Ďáblové v minulém kole nestačili na Watford, kde se při první inkasované brance zrovna nepředvedl gólman de Gea. Skončila tak šest zápasů dlouhá série bez porážky. Jediné pozitivum na smolném zápase byl návrat do sestavy pro hvězdného záložníka Pogbu. Ten odehrál poslední půlhodinu a ukázal, že může být pro United klíčem k posunu na vytoužené příčky zaručující Ligu mistrů.

Magpies naopak přijedou v dobrém rozpoložení po těsném vítězstvím nad Crystal Palace. V tomto zápase favorizuji domácí partu trenéra Solskjaera, která na svém stadionu neprohrála už od září. Ve výborné formě se nachází Marcus Rashford a specifická atmosféra tohoto zápasu nedovolí nikomu nic podcenit. Sázka na výhru United v kurzu 1.36 nemůže uspokojit, a proto si vyberu tip na 2.5 branky a více v zajímavějším kurzu 1.76.

Lazio vyhrálo venkovní derby naposledy v dubnu 2017

Jednadvacáté kolo italské nejvyšší soutěže nám přinese jeden z nejvíce vyhecovaných zápasů, který můžou evropské soutěže nabídnout. V tradičním Derby della Capital se domácí AS Řím pokusí vylepšit nepříliš povedenou sezónu a potěšit fanoušky výhrou nad nenáviděným rivalem. Hostující Lazio má na svého

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »