Jako každý rok, tedy na druhý svátek vánoční připadá oblíbené kolo Premier League a to Boxing day. Mě se z porce devíti hraných zápasů nejvíce zamlouvá duel mezi Manchesterem United a Newcastlem.

Oba celky mají shodně pětadvacet bodů a okupují osmé a deváté místo tabulky. Rudí Ďáblové v minulém kole nestačili na Watford, kde se při první inkasované brance zrovna nepředvedl gólman de Gea. Skončila tak šest zápasů dlouhá série bez porážky. Jediné pozitivum na smolném zápase byl návrat do sestavy pro hvězdného záložníka Pogbu. Ten odehrál poslední půlhodinu a ukázal, že může být pro United klíčem k posunu na vytoužené příčky zaručující Ligu mistrů.

Magpies naopak přijedou v dobrém rozpoložení po těsném vítězstvím nad Crystal Palace. V tomto zápase favorizuji domácí partu trenéra Solskjaera, která na svém stadionu neprohrála už od září. Ve výborné formě se nachází Marcus Rashford a specifická atmosféra tohoto zápasu nedovolí nikomu nic podcenit. Sázka na výhru United v kurzu 1.36 nemůže uspokojit, a proto si vyberu tip na 2.5 branky a více v zajímavějším kurzu 1.76.

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »