Jako každý rok, tedy na druhý svátek vánoční připadá oblíbené kolo Premier League a to Boxing day. Mě se z porce devíti hraných zápasů nejvíce zamlouvá duel mezi Manchesterem United a Newcastlem.

Oba celky mají shodně pětadvacet bodů a okupují osmé a deváté místo tabulky. Rudí Ďáblové v minulém kole nestačili na Watford, kde se při první inkasované brance zrovna nepředvedl gólman de Gea. Skončila tak šest zápasů dlouhá série bez porážky. Jediné pozitivum na smolném zápase byl návrat do sestavy pro hvězdného záložníka Pogbu. Ten odehrál poslední půlhodinu a ukázal, že může být pro United klíčem k posunu na vytoužené příčky zaručující Ligu mistrů.

Magpies naopak přijedou v dobrém rozpoložení po těsném vítězstvím nad Crystal Palace. V tomto zápase favorizuji domácí partu trenéra Solskjaera, která na svém stadionu neprohrála už od září. Ve výborné formě se nachází Marcus Rashford a specifická atmosféra tohoto zápasu nedovolí nikomu nic podcenit. Sázka na výhru United v kurzu 1.36 nemůže uspokojit, a proto si vyberu tip na 2.5 branky a více v zajímavějším kurzu 1.76.

Kateřina Siniaková – Madison Keys

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže

Číst článek »

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je

Číst článek o sázení »