Po letní pauze začala konečně nejvyšší fotbalová soutěž, kde jsou zatím výsledky jak na kolotoči. I tak jsem dnes vybrala zápas, který každoročně sleduji. Papírově je zde jasný favorit, jenže Bohemians to doma umí a už několikrát jsme se dočkali překvapení. Vzpomeňte si třeba na zápasy se Spartou, která to tam má vážně těžké a o body se musí většinou dělit.

Co zatím pozoruji, tak v naší lize půjde dobře sázet na týmy Plzně a Slavie. Tyto mančafty si to i letos rozdají o titul a budou ztrácet minimálně. Každý ztracený bod je pro ně neúspěch – a to i venku. I když mám Bohemians 1905 velice ráda, myslím si, že zde vyhraje Plzeň. Bude to ale opět otevřený a vyrovnaný fotbal, kde je velká pravděpodobnost, že tři body poputují do Plzně. Ta totiž teď dostala v pohárech pořádnou lekci (počet střel je odstrašující případ) a je čas zabrat v lize. Je to natolik zkušený kádr, který si dobře uvědomuje vážnost cele situace a nic nepodcení.

Na Bohemce je skvělá atmosféra a menší hřiště, proto je tam fotbal velice svižný a vždy vidíme mnoho šancí na obou stranách. Pokud se podíváme na poslední vzájemné zápasy, domácí vždy dali branku a hrál se otevřený fotbal. Nějak si nedovedu představit, že po propadáku v LM Plzeň ztratí a spadne do krize, ale pražané nic nedarují, proto volím raději sázku na tip, že oba týmy dají gól. Kurz je solidní, proto stojí za zvážení to zkusit.

Sázím tip na Primeira Liga

Šlágrem patnáctého kola portugalské Primeira Ligy je bezesporu souboj druhého Porta s třetím Sportingem. Oba týmy po slabším začátku našly v poslední době slušnou formu. Porto drží třináct zápasů trvající ligovou neporazitelnost a v Evropské lize postoupilo z prvního místa ve skupině G do jarní

Číst článek »

Tipy na fotbal: Vyhraje Atletico Madrid v kurzu 2.20?

Ve druhém kole španělské nejvyšší soutěže zavítá na hřiště Leganes jeden z madridských gigantů, Atletico. Domácí v minulé sezóně skončili na třináctém místě daleko od pásma sestupu, což je o hodně více, než se od týmu očekávalo. V úvodním zápase proti Osasuně mělo Leganes slušných 51% držení míče.

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »