Po letní pauze začala konečně nejvyšší fotbalová soutěž, kde jsou zatím výsledky jak na kolotoči. I tak jsem dnes vybrala zápas, který každoročně sleduji. Papírově je zde jasný favorit, jenže Bohemians to doma umí a už několikrát jsme se dočkali překvapení. Vzpomeňte si třeba na zápasy se Spartou, která to tam má vážně těžké a o body se musí většinou dělit.

Co zatím pozoruji, tak v naší lize půjde dobře sázet na týmy Plzně a Slavie. Tyto mančafty si to i letos rozdají o titul a budou ztrácet minimálně. Každý ztracený bod je pro ně neúspěch – a to i venku. I když mám Bohemians 1905 velice ráda, myslím si, že zde vyhraje Plzeň. Bude to ale opět otevřený a vyrovnaný fotbal, kde je velká pravděpodobnost, že tři body poputují do Plzně. Ta totiž teď dostala v pohárech pořádnou lekci (počet střel je odstrašující případ) a je čas zabrat v lize. Je to natolik zkušený kádr, který si dobře uvědomuje vážnost cele situace a nic nepodcení.

Na Bohemce je skvělá atmosféra a menší hřiště, proto je tam fotbal velice svižný a vždy vidíme mnoho šancí na obou stranách. Pokud se podíváme na poslední vzájemné zápasy, domácí vždy dali branku a hrál se otevřený fotbal. Nějak si nedovedu představit, že po propadáku v LM Plzeň ztratí a spadne do krize, ale pražané nic nedarují, proto volím raději sázku na tip, že oba týmy dají gól. Kurz je solidní, proto stojí za zvážení to zkusit.

Sázení na Bundesligu: RB Leipzig vs. Bayern Mnichov

Šlágr čtvrtého kola německé ligy nám nabídne srážku dvou ofenzivních celků z úplné špičky tabulky. Lídr soutěže RB Lipsko hostí obhájce titulu Bayern. Domácí mají zatím 100% bilanci a po příchodu trenéra Nagelsmanna předvádí parádní a útočný fotbal. V posledním zápase proti Borussii

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »