Po letní pauze začala konečně nejvyšší fotbalová soutěž, kde jsou zatím výsledky jak na kolotoči. I tak jsem dnes vybrala zápas, který každoročně sleduji. Papírově je zde jasný favorit, jenže Bohemians to doma umí a už několikrát jsme se dočkali překvapení. Vzpomeňte si třeba na zápasy se Spartou, která to tam má vážně těžké a o body se musí většinou dělit.

Co zatím pozoruji, tak v naší lize půjde dobře sázet na týmy Plzně a Slavie. Tyto mančafty si to i letos rozdají o titul a budou ztrácet minimálně. Každý ztracený bod je pro ně neúspěch – a to i venku. I když mám Bohemians 1905 velice ráda, myslím si, že zde vyhraje Plzeň. Bude to ale opět otevřený a vyrovnaný fotbal, kde je velká pravděpodobnost, že tři body poputují do Plzně. Ta totiž teď dostala v pohárech pořádnou lekci (počet střel je odstrašující případ) a je čas zabrat v lize. Je to natolik zkušený kádr, který si dobře uvědomuje vážnost cele situace a nic nepodcení.

Na Bohemce je skvělá atmosféra a menší hřiště, proto je tam fotbal velice svižný a vždy vidíme mnoho šancí na obou stranách. Pokud se podíváme na poslední vzájemné zápasy, domácí vždy dali branku a hrál se otevřený fotbal. Nějak si nedovedu představit, že po propadáku v LM Plzeň ztratí a spadne do krize, ale pražané nic nedarují, proto volím raději sázku na tip, že oba týmy dají gól. Kurz je solidní, proto stojí za zvážení to zkusit.

Sparta hostí Budějovice a budou padat góly

Po úspěšné reprezentační pauze se opět rozbíhají ligové soutěže a já jsem pro svou další analýzu vybrala předehrávku Fortuna ligy mezi Spartou a Českými Budějovicemi. Domácí Sparta po tragickém začátku chytá druhý dech a neprohrála pět utkání v řadě. Tato statistika mohla být

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »