Rozbor a tip na fotbalové utkání Bohemians 1905 – Plzeň

bohemians_1905

Po letní pauze začala konečně nejvyšší fotbalová soutěž, kde jsou zatím výsledky jak na kolotoči. I tak jsem dnes vybrala zápas, který každoročně sleduji. Papírově je zde jasný favorit, jenže Bohemians to doma umí a už několikrát jsme se dočkali překvapení. Vzpomeňte si třeba na zápasy se Spartou, která to tam má vážně těžké a o body se musí většinou dělit.

Co zatím pozoruji, tak v naší lize půjde dobře sázet na týmy Plzně a Slavie. Tyto mančafty si to i letos rozdají o titul a budou ztrácet minimálně. Každý ztracený bod je pro ně neúspěch – a to i venku. I když mám Bohemians 1905 velice ráda, myslím si, že zde vyhraje Plzeň. Bude to ale opět otevřený a vyrovnaný fotbal, kde je velká pravděpodobnost, že tři body poputují do Plzně. Ta totiž teď dostala v pohárech pořádnou lekci (počet střel je odstrašující případ) a je čas zabrat v lize. Je to natolik zkušený kádr, který si dobře uvědomuje vážnost cele situace a nic nepodcení.

Na Bohemce je skvělá atmosféra a menší hřiště, proto je tam fotbal velice svižný a vždy vidíme mnoho šancí na obou stranách. Pokud se podíváme na poslední vzájemné zápasy, domácí vždy dali branku a hrál se otevřený fotbal. Nějak si nedovedu představit, že po propadáku v LM Plzeň ztratí a spadne do krize, ale pražané nic nedarují, proto volím raději sázku na tip, že oba týmy dají gól. Kurz je solidní, proto stojí za zvážení to zkusit.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka