Z omezené nabídky zápasů, které se v příštích dnech odehrají, jsem pro vás vybrala utkání turecké Superligy, ve kterém na sebe narazí Goztepe a Rizespor. Oba týmy neprožívají zrovna ideální období.

Domácí Goztepe čeká na vítězství již čtyři zápasy, ve kterých získal pouhý jeden bod za remízu s Gaziantepem. Aby toho nebylo málo, vypadl tým trenéra Paluta i z tureckého poháru. Tato výsledková krize způsobila pád tabulkou až na osmé místo, kdy má Goztepe blíže k sestupovým příčkám než k pohárovým.

Na pozici znamenajících odchod z nejvyšší soutěže nyní sídlí Rizespor. Pouhých pětadvacet bodů ze stejného počtu utkání přikovalo celek, ve kterém nyní působí i bývalý SLÁVISTA Milan Škoda na nepříjemnou šestnáctou příčku ligového pelotonu. Čekání na výhru v soutěžním zápase trvá již osm utkání a vzhledem k rozložení sil se zdá, že ani úterní večer na tom nic nezmění.

Rizespor dělá hloupé chyby v obraně a na čisté konto si jejich brankář asi už ani nevzpomíná. Goztepe potřebuje zabrat a trápící se parta z Rizesporu je k tomu ideální soupeř. Věřím, že domácí potvrdí větší kvalitu a připíšou si povinné tři body. Kurz na výhru Goztepe je 1.84.

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak si to mám vysvětlit, ale bude nejspíše tím, že je omezená nabídka, fotbalové

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »