Klárky tipy a její recenze, zkušenosti, názory... 🙂

Každý den pro vás píšu články o sázení a vybírám tipy zdarma. Pokud jsou návštěvníci spokojeni, mohou si pořídit i placené tipy. Důležitá je pro mě také zpětná vazba, názory a recenze. Ty, kterých si vážím, umístím do této sekce. Pro tuto stránku dělám maximum a každá pozitivní zpráva mi dává sílu a chuť pracovat ještě lépe. Pokud se mnou už máte nějaké zkušenosti, napište mi prosím zprávu. Na kritiku beru ohled a z každé smysluplné si něco odnesu, případně zapracuji na tom, aby se to zlepšilo. Za všechny hezké recenze moc děkuji. Uvědomuji si však, že musí být zasloužené. Pokud ale cítíte, že je potřeba něco zlepšit, napište to. Jsem otevřena všemu a mám ráda, když si člověk udělá vlastní názor. Vím, že tipy dnes prodává každý hlupák a většina je podvod, který brzy skončí.  Já jsem ale tady, abych všem ukázala, že se to dá dělat pořádně a dlouhodobě se stabilním ziskem. Chci sázkaře naučit více přemýšlet o tipech a strategii sázení. Některé stránky možná mohou slepě psát, že se jedná o podvod, já na to nereaguji, ale nezapomínejte na to, že vás do ničeho nenutím. Klidně se vraťte za rok a uvidíte, že tu stále budu. Osobně si myslím, že mám veřejnosti co předat a dělám to s tím nejlepším úmyslem, už jen to je moje osobní výhra. Děkuji za všechny názory, recenze, připomínky a zkušenosti se mnou.

Ahoj, chtěl bych ti jen říct, že tvůj pohled na sázení se mi velice líbí a obdivuji tvou upřímnost. Podle mého názoru jsou na kurzové sázení lepší ženy, protože mají určitý odstup a dokáží se na věci dívat tak, jak opravdu jsou. Jak píšeš na webu, většina sázkařů chce zbohatnout hned a představa, že by si třeba rok museli budovat kapitál a pomalu, stabilně se posouvali vpřed, je pro ně nepřípustná. Přitom uběhne onen rok a jsou na tom pořád stejně, většinou hůř. Já jsem na tom bohužel stejně, jsem spíš teoretik. Chápu, jak bych měl sázet a vím, že sázení je dlouhodobá záležitost, ale prostě se neudržím a při pár prohrách ztratím hlavu. Krásně jde vidět, jak je psychika při sázení důležitá. Doufám, že při sledování tvých stránek se naučím pokoře a dokážu se držet své strategie i při prohrách. Jediný důvod, proč ještě nemám VIP tipy, je takový, že jsem docela skeptický a těžko získávám důvěru. Neber si to osobně, jen už jsem se párkrát spálil. Věřím, že toto je jiný případ. Vážně se mi líbí tvůj pohled na to, jak věci jsou a chtěl bych ti poděkovat za FREE tipy, které mě pomalu lanaří k VIP. Takže ještě jednou děkuji a pokračuj v dobré práci.

Moje odpověď: Ahojky, moc děkuji za příspěvek. Stránku jsem nezaložila kvůli tomu, aby si lidé platili členství. Klidně pouze sleduj tipy zdarma, občas přečti nějaký blog a já už jsem šťastná. Asi bude chvíli trvat pochopit princip sázení, ale věřím, že to půjde. Pokud nechceš prohrávat a uvědomuješ si to, nic jiného nezbývá. Přeji hodně štěstí na této trnité cestě.
Petr T.