Včerejší tip na US OPEN nám skvěle vyšel, za což jsem velice ráda. Dnes se mi na první pohled zalíbil další zápas, který jsem se rozhodla doporučit. Zde už není takový rozdíl mezi hráči, jako byl včera, ale v duelu Smith John Patrick – Galovic Viktor mám i tak jasného favorita.

Galovic hraje převážně challengery a vedlo se mu na začátku roku. Od té doby to je vždy tak na první a druhé kolo, následně vypadne. Menší záblesk měl na Wimbledonu, kde postoupil alespoň do třetího kola kvalifikace. Smitha naopak sleduji už dlouhou dobu, téměř od roku 2016, kdy musel skrečovat na turnaji v Bangkoku kvůli úpalu. Když vidím jeho jméno, mám v hlavě jen tvrdý povrch. Tam prostě hraje skvěle a má ho také nejraději.

Sám dobře ví, že je čas zabrat a posunout se v žebříčku na lepší místa, kam určitě patří. Na US OPEN k tomu má ideální příležitost a Galovic je pro něj obzvlášť hratelný. Kurzy skáčou nahoru/dolu, momentálně je však kolem 1.60.

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste

Číst článek o sázení »