Domácí United zatím prožívají sezónu jako ze špatného snu a se ziskem pouhých devíti bodů drží potupnou dvanáctou příčku. Ostudnou bilanci podtrhují pouze dva vyhrané zápasy a pod trenérem Solskjaerem se začíná povážlivě houpat židle. Ani v tomto kole ale nemají United soupeře na rozehrání.

Na jejich hřiště zavítá velký rival a leader Premier League, což je tým Liverpoolu. Ten zatím vyhrál všech osm zápasů se skóre dvacet vstřelených branek a šest inkasovaných. Pokud se družina trenéra Kloppa prosadí za tři body i tentokrát, dosáhne již na osmnácté vítězství v řadě a vyrovná rekord soutěže.

Rivalita United a Liverpoolu je jedna z nejsilnějších v Premier League, ale momentální rozložení sil nedává domácím příliš mnoho šancí. Další obrovský problém je marodka United, protože na ní sedí taková esa jako je Pogba nebo Martial. Očekávám další výhru hostů a prohloubení problémů domácích. Kurz na Liverpool je 1.82.

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »