V Evropské lize jsme se 24. října dočkali velkého překvapení, když Ferencváros porazilo venku CSKA Moskvu. Na hostující celek byl kurz 8 a nepřekvapil poprvé. Ve skupině H dokázal remizovat i s prvním Espanyolem, takže výsledky nejsou náhoda.

Já jsem se rozhodla, že se dnes opět podívám na duel Ferencváros vs. CSKA Moskva. Je až skoro neuvěřitelné, že právě Moskva je na poslední pozici se ziskem 0 bodů. Méně známý Ferencváros ale ještě může hrát o postup. Na druhý Ludogorets ztrácí dva body. Ten navíc zajíždí na půdu Espanyolu, takže by mohl ztratit a to si hráči Ferencvárosu moc dobře uvědomují.

Ferencváros ukázal, že má své kvality. Za patnáct zápasů pouze dvakrát prohrál. Proti už CSKA předvedl, že se s takovým gigantem může rovnat. Domácí budou v laufu a chtějí určitě živit naději na postup. Myslím, že dnes doma něco uhrají. Sázka na neprohru domácích je za kurz 1.70, odvážnější je pak výsledek zápasu bez remízy za 2.30. Viděla jsem, že 80% sázkařů dává čistou dvojku, já s tím ale vůbec nesouhlasím.

Placené tipy

Od dob, kdy vzniklo takzvané Vojtovo Sázení, je plný internet rádoby odborníků a profesionálních sázkařů. Můžete se setkat s klasickým prodejem tipů, ale s také s takzvanou investicí, kde samotná organizace vybírá peníze a slibuje až pohádkové zhodnocení. Pokud začneme u klasických placených tipů, většinou to bývá tak, že určitá společnost nabízí členství na nějakou dobu. Pokud se rozhodnete členství zakoupit, tak je potřeba nejdříve chvíli stránku sledovat a udělat si vlastní názor. Osobně nevěřím na nějaké verifikace tipů, protože i ty

Číst článek o sázení »