V Evropské lize jsme se 24. října dočkali velkého překvapení, když Ferencváros porazilo venku CSKA Moskvu. Na hostující celek byl kurz 8 a nepřekvapil poprvé. Ve skupině H dokázal remizovat i s prvním Espanyolem, takže výsledky nejsou náhoda.

Já jsem se rozhodla, že se dnes opět podívám na duel Ferencváros vs. CSKA Moskva. Je až skoro neuvěřitelné, že právě Moskva je na poslední pozici se ziskem 0 bodů. Méně známý Ferencváros ale ještě může hrát o postup. Na druhý Ludogorets ztrácí dva body. Ten navíc zajíždí na půdu Espanyolu, takže by mohl ztratit a to si hráči Ferencvárosu moc dobře uvědomují.

Ferencváros ukázal, že má své kvality. Za patnáct zápasů pouze dvakrát prohrál. Proti už CSKA předvedl, že se s takovým gigantem může rovnat. Domácí budou v laufu a chtějí určitě živit naději na postup. Myslím, že dnes doma něco uhrají. Sázka na neprohru domácích je za kurz 1.70, odvážnější je pak výsledek zápasu bez remízy za 2.30. Viděla jsem, že 80% sázkařů dává čistou dvojku, já s tím ale vůbec nesouhlasím.

Sázím tip na remízu v zápase Lille vs. Chelsea

Ve druhém kole základní skupiny Ligy mistrů přivítá na Stade Pierre-Mauroy domácí Lille londýnskou Chelsea. Lille naposledy v Ligue 1 uhrálo remízu 1-1 na hřišti Nice. Podalo slušný výkon s velkou kontrolou míče a po inkasování branky dokázali brzo vyrovnat. Luiz Araujo byl

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »