V Evropské lize jsme se 24. října dočkali velkého překvapení, když Ferencváros porazilo venku CSKA Moskvu. Na hostující celek byl kurz 8 a nepřekvapil poprvé. Ve skupině H dokázal remizovat i s prvním Espanyolem, takže výsledky nejsou náhoda.

Já jsem se rozhodla, že se dnes opět podívám na duel Ferencváros vs. CSKA Moskva. Je až skoro neuvěřitelné, že právě Moskva je na poslední pozici se ziskem 0 bodů. Méně známý Ferencváros ale ještě může hrát o postup. Na druhý Ludogorets ztrácí dva body. Ten navíc zajíždí na půdu Espanyolu, takže by mohl ztratit a to si hráči Ferencvárosu moc dobře uvědomují.

Ferencváros ukázal, že má své kvality. Za patnáct zápasů pouze dvakrát prohrál. Proti už CSKA předvedl, že se s takovým gigantem může rovnat. Domácí budou v laufu a chtějí určitě živit naději na postup. Myslím, že dnes doma něco uhrají. Sázka na neprohru domácích je za kurz 1.70, odvážnější je pak výsledek zápasu bez remízy za 2.30. Viděla jsem, že 80% sázkařů dává čistou dvojku, já s tím ale vůbec nesouhlasím.

Jiří Veselý bojuje o US OPEN

Jiří Veselý dobře ví, že už to není taková paráda jako dříve. Proto si plně uvědomuje, že úspěchy na velkých turnajích jsou potřeba. Teď se o jeden takový pokouší, kde se ve druhém kole kvalifikace na US OPEN střetne s Jasonem Jungem. Jirku nemám ráda

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »