Den před Vánoci se nám hraje pouze jediný zápas, který se mi tak trochu líbí. Jedná se o duel v Championship – Anglie, kde Blackburn vyzve Wigan. Domácí jsou na tom rozhodně lépe, jelikož jsou na osmé pozici. Jejich dnešní soupeř je zase až na těch sestupových příčkách.

Podle tabulky to může vypadat na jednoznačného favorita, já bych však ráda zdůraznila, že Wigan udělala změny ve vedení a moc dobře si uvědomuje, že nic není ztraceno. Je za námi teprve polovina sezony a patří jim předposlední příčka. Jenže dvě kola mohou klidně celé pořadí změnit, jelikož je tabulka v dolní polovině úplně vyrovnaná.

Wigan má nyní dvě remízy v posledních dvou duelech a především ta s prvním West Brom mi zůstala v hlavě. Ač by to nikdo neřekl, Wigan byla lepším týmem a já si myslím, že letos nesestoupí. V klubu je vidět snaha o záchranu a pracují na tom úplně všichni. Vypadá to, že se probrali i hráči a my budeme svědky toho, jak se tento kádr odrazí.

Blackburn hraje parádně, pohybuje se v horní polovině, ale všechny zápasy jsou vyrovnané a končí třeba i o branku. Dnešnímu duelu by slušela remíza a vzhledem k velmi chladnému počasí nečekám žádný pohledný fotbal. Jasnou sázkou je, že padnou maximálně dvě branky (-2.5) v kurzu 2.10!

Tipy na Premier League: Watford vs. Arsenal

Po reprezentační přestávce se opět naplno rozbíhají ligové soutěže, kde v rámci pátého kola Premier League hostí Watford tým Arsenalu. Oba týmy se nacházejí v diametrálně odlišné pozici. Domácí se s pouhým jedním bodem krčí na konci tabulky, Kanonýři z Londýna i přes těžký los

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »