Naši severní sousedé z Polska mají již zajištěnou první příčku ve skupině G, a proto jim v posledním zápase, ve kterém hostí Slovinsko, půjde již jen o udržení dobré nálady v mužstvu a potěšení fanoušků, kterých bude jako obvykle plný stadion.

Druhý tým tabulky Rakousko se sice může na partu okolo Lewandowského bodově dotáhnout, ale lepší vzájemný zápas hovoří pro Poláky. Těm se v poslední době nadmíru daří a v posledních třech zápasech odcházeli vždy se ziskem tří bodů. Poslední, kdo na ně nestačil, byl tento víkend tým Izraele, který na domácím hřišti podlehl 1:2.

Slovinci bojovali dlouho o druhé místo a postup na Euro, ale domácí prohra s Rakouskem je nakonec vyšla draho a na šampionát se nepodívají. Na tento zápas se ale naladili hubeným vítězstvím 1:0 nad Lotyšskem.

Poláci nechali v minulém utkání odpočívat největší hvězdu Lewandowského a je jasné, že v tomto zápase budou chtít uspět. Slovinci jsou jediní, kdo je dokázal v kvalifikaci porazit a Poláci jim to tentokrát vrátí i s úroky. Věřím ve výhru Polska a sázím na ní v kurzu 1.75.

Sázení na Mistrovství světa žen

Začalo Mistrovství světa žen, na které jsem se moc těšila. Kolektivní výkony žen nejsou zdaleka tak dobré jako ty mužské, ale i tak se kolikrát jedná o atraktivní podívanou. Dnes jsem si vybrala zápas Austrálie – Brazílie, kde tipuji vítězství Austrálie v aktuálním

Číst článek »

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »