Naši severní sousedé z Polska mají již zajištěnou první příčku ve skupině G, a proto jim v posledním zápase, ve kterém hostí Slovinsko, půjde již jen o udržení dobré nálady v mužstvu a potěšení fanoušků, kterých bude jako obvykle plný stadion.

Druhý tým tabulky Rakousko se sice může na partu okolo Lewandowského bodově dotáhnout, ale lepší vzájemný zápas hovoří pro Poláky. Těm se v poslední době nadmíru daří a v posledních třech zápasech odcházeli vždy se ziskem tří bodů. Poslední, kdo na ně nestačil, byl tento víkend tým Izraele, který na domácím hřišti podlehl 1:2.

Slovinci bojovali dlouho o druhé místo a postup na Euro, ale domácí prohra s Rakouskem je nakonec vyšla draho a na šampionát se nepodívají. Na tento zápas se ale naladili hubeným vítězstvím 1:0 nad Lotyšskem.

Poláci nechali v minulém utkání odpočívat největší hvězdu Lewandowského a je jasné, že v tomto zápase budou chtít uspět. Slovinci jsou jediní, kdo je dokázal v kvalifikaci porazit a Poláci jim to tentokrát vrátí i s úroky. Věřím ve výhru Polska a sázím na ní v kurzu 1.75.

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »