Naši severní sousedé z Polska mají již zajištěnou první příčku ve skupině G, a proto jim v posledním zápase, ve kterém hostí Slovinsko, půjde již jen o udržení dobré nálady v mužstvu a potěšení fanoušků, kterých bude jako obvykle plný stadion.

Druhý tým tabulky Rakousko se sice může na partu okolo Lewandowského bodově dotáhnout, ale lepší vzájemný zápas hovoří pro Poláky. Těm se v poslední době nadmíru daří a v posledních třech zápasech odcházeli vždy se ziskem tří bodů. Poslední, kdo na ně nestačil, byl tento víkend tým Izraele, který na domácím hřišti podlehl 1:2.

Slovinci bojovali dlouho o druhé místo a postup na Euro, ale domácí prohra s Rakouskem je nakonec vyšla draho a na šampionát se nepodívají. Na tento zápas se ale naladili hubeným vítězstvím 1:0 nad Lotyšskem.

Poláci nechali v minulém utkání odpočívat největší hvězdu Lewandowského a je jasné, že v tomto zápase budou chtít uspět. Slovinci jsou jediní, kdo je dokázal v kvalifikaci porazit a Poláci jim to tentokrát vrátí i s úroky. Věřím ve výhru Polska a sázím na ní v kurzu 1.75.

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »