V patnáctém kole Fortuna Ligy se v pondělní dohrávce představí Plzeň na hřišti trápícího se Zlína. Ten se po slušném začátku propadl do absolutní mizérie, která vedla k odvolání fotbalového básníka Csaplára z trenérského křesla.

Ani pod koučem Kameníkem nepřišlo obrození a Zlín čeká na ligovou výhru již osm zápasů. Aby toho nebylo málo, vypadli Ševci i z Mol Cupu po porážce 1:3 s Mladou Boleslaví. Hlavní zlínské trápení je v útoku. Tým nebyl schopný vstřelit branku již ve čtyřech ligových zápasech v řadě.

Plzni se v lize nedaří tak, jak byla poslední roky zvyklá. Na vedoucí Slávii ztrácí již dvanáct bodů a prohrála dva ze tří posledních zápasů. Kromě domácího souboje s obhájcem titulu neuspěla Viktorka také v Mladé Boleslavi. V minulém týdnu sice dokázala postoupit v Mol Cupu, ale souboj s týmem, který hraje pouze ČFL, rozhodla až v prodloužení.

I přes tyto neúspěchy bude tentokrát tým Pavla Vrby obrovským favoritem. Zlín totiž doma neporazil Plzeň od října 2008. Navíc ho trápí obrovská marodka a Plzni se rozstřílel Krmenčík. V souhrnu těchto faktů si ráda zahraji výhru Plzně ve slušném kurzu 1.70.

Velké derby Mozyr vs. Bate

BATE proti Slavii podruhé nezaváhá

Běloruský pohár má na programu první zápasy semifinálové fáze a já se blíže podívám na utkání, ve kterém na sebe narazí Slavia Mozyr a BATE Borisov. Domácí Slavia zatím prožívá dobrý vstup do nového ročníku a po úspěšně zvládnutém čtvrtfinále poháru předvádí slušné

Číst článek »
Klárky tipy v době krize

Vydělávejte v době koronaviru, vyčkejte ale na příležitost

Nastalo něco, co nikdo z nás nečekal. Přišla nemoc, na kterou ve světě umírá tisíce lidí. V dnešním rychlém a moderním světě je tak velmi složité, pokud přijdete o jeden plat. Nebudeme ale smutnit, protože jsou lidé, kteří jsou na tom daleko hůře. Věřím, že koronavir přemůžeme a vše se vrátí do starých kolejí. I můj život se změnil. Byla jsem zvyklá cvičit, studovat, navštěvovat kavárny a chodit na brigádu do knihovny. Vše mi ale odpadlo a tak zbyl

Číst článek o sázení »