V patnáctém kole Fortuna Ligy se v pondělní dohrávce představí Plzeň na hřišti trápícího se Zlína. Ten se po slušném začátku propadl do absolutní mizérie, která vedla k odvolání fotbalového básníka Csaplára z trenérského křesla.

Ani pod koučem Kameníkem nepřišlo obrození a Zlín čeká na ligovou výhru již osm zápasů. Aby toho nebylo málo, vypadli Ševci i z Mol Cupu po porážce 1:3 s Mladou Boleslaví. Hlavní zlínské trápení je v útoku. Tým nebyl schopný vstřelit branku již ve čtyřech ligových zápasech v řadě.

Plzni se v lize nedaří tak, jak byla poslední roky zvyklá. Na vedoucí Slávii ztrácí již dvanáct bodů a prohrála dva ze tří posledních zápasů. Kromě domácího souboje s obhájcem titulu neuspěla Viktorka také v Mladé Boleslavi. V minulém týdnu sice dokázala postoupit v Mol Cupu, ale souboj s týmem, který hraje pouze ČFL, rozhodla až v prodloužení.

I přes tyto neúspěchy bude tentokrát tým Pavla Vrby obrovským favoritem. Zlín totiž doma neporazil Plzeň od října 2008. Navíc ho trápí obrovská marodka a Plzni se rozstřílel Krmenčík. V souhrnu těchto faktů si ráda zahraji výhru Plzně ve slušném kurzu 1.70.

Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín

Německá Bundesliga jako jediná prestižní soutěž na starém kontinentě pokračuje bez přerušení dále. Naši západní sousedé si nedělají z koronaviru velkou hlavu, a proto máme možnost vsadit si na zápas dvou týmů ze středu tabulky. Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín, která na

Číst článek »

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »