Dnes je na programu zápas Fortuna ligy, kde nemohu jinak a sázím jasný tip. Plzeň vypadla z pohárů a trenér Vrba neskrýval vztek. Zbývá tak už jen tuzemská liga, do které teď dají hráči Plzně vše a jistě se přidají do souboje o titul. Mnoho lidí jí dnes nevěří, ale já si myslím, že to Plzeň zvládne. Teplice nejsou v letošní sezoně moc kvalitním týmem a po čtyřech duelech okupují spodní příčky. Už na začátku ligy jsem psala, že na Plzeň venku se mi vždy vyplatilo sázet. Na vítězství Plzně je kurz 1.90, můžete však využít i dvojitou šanci, což znamená, že hostí vyhrají alespoň poločas nebo zápas. Kurz je na to 1.66! Pokud Teplice něco uhrají, bude to velké překvapení.

Sázka na Premier League. Arsenal se zvedne

Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru. V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti Norwiche 2:2.

Číst článek »

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »