Plzni se nedaří podle představ, což jasně dokazuje i to, že vypadla z pohárů. V minulém kole si trochu napravila sebevědomí, když porazila oslabenou Opavu 4:0. Trenér Vrba se snaží tým znovu nastartovat a bojovat o titul alespoň v české lize. Musím ale zmínit, že pokud by se mu nepovedl tento zápas, nejspíše by se s Plzní loučil. Nyní je důležité navázat, ale zcela jistě bude stát proti dobře hrající Příbram. Ta ukazuje doma velice slušný fotbal a spoléhá se, že bude sbírat body především před svými fanoušky. Já si však myslím, že Plzeň dnes vyhraje alespoň hubeným rozdílem. Měla jsem možnost sledovat vzájemné zápasy minulých let a Viktorka byla vždy lepší. Následující týden nás čeká reprezentační pauza a tak by byly tři body velmi uklidňující. Nic jiného než výhru hostí zde nejde vsadit a kurz 2.00 je velmi příjemný.

Sázka na Premier League. Arsenal se zvedne

Kanonýři letos trápí své fanoušky ještě více, než tomu bylo v předchozích sezónách. Tragické výkony vedly k odvolání trenéra Emeryho, kterého nahradil bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg. Ten ale neprožil úspěšnou premiéru. V minulém kole Arsenal vinou tragické obrany pouze remizoval na hřišti Norwiche 2:2.

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »