Blíží se nedělní derby, kde se potkají nenávidění rivalové Sparta proti Slavii. Právě toho může využít Plzeň, která po menší krizi zahájila hon na titul. S dvaceti body momentálně okupuje druhou příčku a od prvního místa ji dělí pouhé tři. Dnes zajíždí Plzeň do Českých Budějovic, kde je jasným favoritem v krásném kurzu 1.70.

Po fiasku v LIZE MISTRŮ a následně v té EVROPSKÉ to vypadá, že se Plzeň konečně probrala. Nyní má tři vítězství za sebou a hlavně v posledním zápase proti Jablonci ukázala, že má ještě pořád určitou kvalitu. Dokázala otočit stav 1:2, což tento rok proti silnému soupeři potřebovala. Dnes zajíždí do Českých Budějovic, kde přešla nováčkovská euforie a je z toho čtrnácté místo a pouhých osm bodů.

Favorit pro dnešní duel je jasně daný a kurz 1.70 beru všemi deseti. Dnes si Viktorka připíše vítězství a zítra si vychutná duel na Letné, kde bude doufat, že Slavia ztratí.

Česko – Kanada

Zápas Česko – Německo nám vyšel, ale musíme si přiznat, že to bylo trápení. Němci měli dokonce více vyložených šancí. Kdyby je dokázali proměnit, výsledek mohl být klidně opačně. Na kdyby se ale nehraje a naštěstí se naši hoši v samotném závěru rozstříleli.

Číst článek »

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Tipy zdarma na dnešní den

Dnes jsem jako vždy vybírala tipy zdarma a samozřejmě i ty placené. Narazila jsem na mnoho zajímavých zápasů, které trochu přiblížím a rozeberu. Nejvíce si samozřejmě stojím za tím, co jsem přidala, ale pokud hledáte inspiraci na sobotu a nějaké ty tipy zdarma, mohlo by to být užitečné. Nechci, aby to vyznělo jako tipy, od toho máme sekci Tipy zdarma, berte to spíše jako zajímavosti. 3F Ligaen ženy – Baráž o udržení – 10. kolo: Farum BK Ž –

Číst článek o sázení »