Blíží se nedělní derby, kde se potkají nenávidění rivalové Sparta proti Slavii. Právě toho může využít Plzeň, která po menší krizi zahájila hon na titul. S dvaceti body momentálně okupuje druhou příčku a od prvního místa ji dělí pouhé tři. Dnes zajíždí Plzeň do Českých Budějovic, kde je jasným favoritem v krásném kurzu 1.70.

Po fiasku v LIZE MISTRŮ a následně v té EVROPSKÉ to vypadá, že se Plzeň konečně probrala. Nyní má tři vítězství za sebou a hlavně v posledním zápase proti Jablonci ukázala, že má ještě pořád určitou kvalitu. Dokázala otočit stav 1:2, což tento rok proti silnému soupeři potřebovala. Dnes zajíždí do Českých Budějovic, kde přešla nováčkovská euforie a je z toho čtrnácté místo a pouhých osm bodů.

Favorit pro dnešní duel je jasně daný a kurz 1.70 beru všemi deseti. Dnes si Viktorka připíše vítězství a zítra si vychutná duel na Letné, kde bude doufat, že Slavia ztratí.

Zverev Alexander si poradí se Schwartzmanem

Na dnešní US OPEN jsem si vybrala duel Zverev Alexander – Schwartzman Diego Sebastian, kde si vsadím aktuální kurz 2. Oba hráče pozorně celý turnaj sleduji, proto by měl tento tip vyjít. Schwartzman hraje na US OPEN parádně a všechny tři zápasy zvládl v poměru

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »