Na této stránce naleznete placené analýzy 🙂

Zde si můžete si zakoupit i takzvané VIP analýzy. U počítače trávím mnoho času a vím, že dokážu najít kvalitní tipy, které oceníte. Pokud chcete vydělávat sázením, není to jen o znalosti sportu jako takového. Důležitou roli hraje i matematika. Dovedu si najít informace, podle toho vypočítat, jakou šanci má můj tip a připravit analýzu. Chci být hodnocena podle stylu práce, ale výsledky jsou samozřejmě důležité. Kdo si analýzu zaplatí, může se těšit, že mu budu 100% k dispozici a vyděláme slušné peníze. Stylem naší spolupráce bude komunikace, férovost, slušné jednání a zkrátka poctivý přístup. Věřím, že vás naučím o sázení více přemýšlet. Zapojit se můžete kdykoliv.

Pokud sledujete tyto stránky, tak můžete vidět, že se v sázení dlouhodobě orientuji. Pravidelně přidávám tipy zdarma, píšu blog a komunikuji úplně s každým. Neprodávám členství a balíčky tipů. To dnes totiž nefunguje, protože každý chce vyhrávat hned a já to chápu. Prodávám jednotlivé analýzy s vysokou úspěšností, jejichž zpracování mi zabere mnoho hodin. Pokud si analýzu koupíte, je velká pravděpodobnost, že vyjde. Výška vkladu pak záleží pouze na vás. Pokud by se stalo, že analýza nevyjde, další máte zdarma. Další analýza bude za:

dny
hodiny
minut
vteřin

Tak a nyní už nic nebrání vyhrávat, pro objednávku vyplňte formulář výše. Cena jedné analýzy je 490,- Kč (25 euro). Ihned po vyplnění formuláře vás kontaktuji a zašlu údaje pro platbu. Samotnou analýzu s tipem zasílám šest hodin předem. Níže se můžete podívat na celou historii. Pokud by se stalo, že analýza nevyjde, další je zdarma.

Kompletní historie analýz 🙂