U počítače trávím mnoho času a vím, že dokážu najít kvalitní tipy, které oceníte. Není to však jen o znalosti sportu jako takového. Důležitou roli hraje i matematika. Dovedu si najít informace, podle toho vypočítat, jakou šanci má můj tip a připravit analýzu. Chci být hodnocena podle stylu práce, ale výsledky jsou samozřejmě důležité. 

Kdo si predikce zaplatí, může se těšit, že mu budu k dispozici a stylem naší spolupráce bude komunikace, férovost, slušné jednání a poctivý přístup. Pokud sledujete tyto stránky, můžete vidět, že se v sázení dlouhodobě orientuji. Pravidelně přidávám tipy zdarma, píšu blog a komunikuji úplně s každým.

Preferuji dlouhodobou spolupráci a nabízím tak jediný balíček, který je do konce roku 2020 za 1990,- Kč. Čím dříve si tedy členství pořídíš, tím více tipů logicky získáš. Pokud se ale přidáš déle, třeba klidně i v prosinci, i tak se ti to vyplatí. Když nebude bilance nad 75%, platbu vrátím. Je to o dohodě a vzájemném pochopení. Pokud se mnou vyděláváš stabilně a chceš vyjádřit podporu, nebráním se tvému extra ohodnocení, záleží na komunikaci a vztahu, který si spolu vytvoříme. Peníze navíc investuji do stránek.

28 září, 2020 5:26 pm
Dlouhodobá úspěšnost VIP tipů 83%