Na této stránce naleznete placené analýzy 🙂

U počítače trávím mnoho času a vím, že dokážu najít kvalitní tipy, které oceníte. Není to však jen o znalosti sportu jako takového. Důležitou roli hraje i matematika. Dovedu si najít informace, podle toho vypočítat, jakou šanci má můj tip a připravit analýzu. Chci být hodnocena podle stylu práce, ale výsledky jsou samozřejmě důležité. Kdo si predikci zaplatí, může se těšit, že mu budu k dispozici a stylem naší spolupráce bude komunikace, férovost, slušné jednání a poctivý přístup. 

Pokud sledujete tyto stránky, můžete vidět, že se v sázení dlouhodobě orientuji. Pravidelně přidávám tipy zdarma, píšu blog a komunikuji úplně s každým. Vytvářím a prodávám analýzy na sportovní utkání, kterým věnuji mnoho času a pozornosti. Můžete si zakoupit 10 analýz za 1 900,- Kč (jedna vyjde pouze na 200,- Kč). K tomu dávám ze slušnosti garanci, že musí vyjít alespoň sedm analýz z deseti a pokud se tak nestane, máte dalších 10 zdarma. Přidat se můžete kdykoliv a níže vidíte, za jak dlouho budu odesílat další tip s analýzou. Přeji hodně štěstí, výher a také zábavy! 🙂

Nyní nové členy nenabírám, kapacita 30/30

(Sázení mi vydělává a poskytuje stabilní příjem, proto jsem se rozhodla mít skupinu pouze 30 členů. Nemám totiž čas ani náladu na ty, kteří nechápou, že je normální, pokud nevyjdou 2-3 tipy. Nechci ani lidi, kteří slepě opisují tipy, ale ty, kteří se mnou zápasy probírají, mají jasně nastavenou hlavu a ví, o čem sázení zkrátka je. VIP analýzy veřejně neposkytuji, ale pokud si myslíš, že by spolupráce mohla být vzájemně prospěšná, klidně mi napiš.)