Od dob, kdy vzniklo takzvané Vojtovo Sázení, je plný internet rádoby odborníků a profesionálních sázkařů. Můžete se setkat s klasickým prodejem tipů, ale s také s takzvanou investicí, kde samotná organizace vybírá peníze a slibuje až pohádkové zhodnocení.

Pokud začneme u klasických placených tipů, většinou to bývá tak, že určitá společnost nabízí členství na nějakou dobu. Pokud se rozhodnete členství zakoupit, tak je potřeba nejdříve chvíli stránku sledovat a udělat si vlastní názor. Osobně nevěřím na nějaké verifikace tipů, protože i ty se dají zmanipulovat a nikdy nevíte, kdo za nimi stojí. Nejlepším variantou je, když vám sázkař poskytne několik tipů zdarma a pokud se vám systém líbí a něco už vydělal, můžete přejít na placené VIP členství. Takovou formu nabízím i já, každopádně na nikoho netlačím. Klidně odebírejte celý rok tipy zdarma, dělejte si statistiku a až pak vyvoďte výsledek.

Osobně ale mohu říct, že největším problémem sázkařů je disciplína. Opravdu nejde o to mít neustále něco vsazeného ve hře. Tak se peníze se rozkutálí a zbydou oči pro pláč. Jde o hledání informací a výběr toho správného kurzu. Nepotěší pak taková výhra? Trpělivost je na prvním místě a pokud vás nic v nabídce nezaujme, klidně ten den sázení vynechejte, věnujte se něčemu jinému a odpočiňte si.

Měla jsem několik známých z Berouna, kde pracuje hodně lidí u společnosti Tipsport (tam sídlí) a mohu vám říct, že 90 % sázkařů je opravdu v mínusu. Jejich hazardní praktiky totiž pokryjí těch málo výher. Ale i tak dochází často k blokaci úspěšných hráčů a udělení limitů. Není něco špatně? Pokud prohráváte, je to správně. Pokud jste úspěšní, dostanete limity nebo rovnou blokaci účtu. Tak fungují sázkové kanceláře u nás. Pokud chcete sázet a vydělávat, musíte samozřejmě sázet stabilně za částky od 1 000,- Kč do 5 000,- Kč, sem tam něco prohrát a neupozorňovat na sebe vysokým vkladem, který by byl několikrát za sebou úspěšný.

Co z toho plyne? Sázejte odpovědně, získávejte informace, nezacházejte do rizik a vše si předem promyslete. Pokud dostanete nabídku na placené členství, buďte v klidu a pozorně sledujte. Nikomu nic neuteče. Tím chci říct, že na nikoho netlačím do nákupu placených tipů. Je to však sekce, která mě stále nutí vybírat důkladně a věnovat sázení plnou pozornost. Pokud se pak někdo přidá, je to odměna a motivace za to, že tento koníček dělám dobře.

Vondroušová – Suarez-Navarro

Po Mistrovství světa jsme přešli rovnou na French Open. Takové turnaje mám ráda, protože všem o něco jde a nečeká se žádné vypouštění. Za každé kolo je tolik peněz, že každý hraje to nejlepší. Už před turnajem se dost mluvilo o černém koni

Číst článek »

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »